Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robert Pattinson vagy Kristen...

Robert Pattinson vagy Kristen Stewart kapott Oscar-díjat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azok kik?
2013. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Oscar-díjat általában tehetséges színészeknek szokták odaadni.
2013. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Kristen Stewartot gyermek korában jelölték, ami elég fura ahoz képest, hogy a filmtörténelem egyik legrosszabb színésznője.
2013. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

#4


Gyerekszínészeknél azért kicsit másabb a színvonal, akkor még lehet nem számított annyira rossznak, csak az a gond, hogy felnőttkorára sem sikerült továbbfejlődni, az viszont már baj.

2013. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, de citromdíjat még fog sokat nyerni.
2013. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 brokenbone ***** válasza:
46%
soha soha soha soha nem kaphat oscar-díjat két ekkora senkiházi nulla ripacs pojáca tróger nulla ember.
2013. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ren-D ***** válasza:
Nem kaptak.Utolsó én nem akarom megvédeni őket de szeretnél te akkora senkiházi nulla ripacs pojáca tróger nulla ember lenni mint ők,soha az életbe nem fogod elérni azt a szintet ahogy én se.
2014. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem amúgy Robert Pattinson nem feltétlen rossz színész, csak szegény elvállalt egy szar trilógiát, hogy híres legyen. De én elég gusztustalannak tartom, hogy amikor Cedrick Diggoryt alakította, mindenki elolvadt érte, mikor Edwardot, akkor meg szarnak tartják. És ezek ugyanazok az emberek (ismerősi körömben). A film nagyon rossz, de a színészben még én bízom. Stewart meg nem volt annyira rossz, mikor Joan Jettet alakította a Rocker lányokban. Bár jobban hasonlított rá kinézetben, mint amennyire a film maga izgalmas volt....
2014. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 brokenbone ***** válasza:
attól mert sokan ismerik és van pénze, nem fogom őket irigyelni.igen is tróger senkik, nem érdekel hányan ismerik őket meg mekkora nevük van. :) a barátok közt jobb színészeket alkalmaz mint az a két pojáca.kösz de nem akarom elérni azt az életben, hogy gagyi filmekben szerepeljek, és ne tudjak eljátszani egy szerepet :D
2014. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!