Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Larry Stylinson-nal...

Mi történt Larry Stylinson-nal augusztus 6-án?

Figyelt kérdés

Lemaradtam. Ezt a képet találtam, de nem értem...valaki segítsen.

[link]



2013. szept. 7. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Semmi,csak ami kezdetben vicc volt,mostanra sárdobálás.


A lényeg: Harry és Louis voltak a legjobb haverok a banda kezdetekor. Sok idióta és féltékeny ember pedig melegnek nevezte őket és megalkotta ezt a 'nevet'.Így nekik pont kapóra jött,hogy a banda alakulásakor nagy a népszerűség. Szóval elkezdtek ezzel viccelődni. Viszont amikor már 2 év után sem csillapodtak a kedélyek,a menedzser (Paul) kénytelen volt rászólni a fiúkra,hogy még egymásra se nézzenek... A színpadon sem olyanok a fellépések már,mint régen,nincs ölelés,annyi hülyülés... Így tett tönkre egy nagyon jó barátságot a sok álnok ember.


Tehát ezek a mezei,unalmas életű emberek feltétlen 'be akarják bizonyítani' , hogy ők egy pár és melegek. Szóval ilyeneket találnak ki.... Amit te láttál,az is egy kamu.Ha rákeresel,akkor kamu telefonhívásokban és FAKE Twitter-bejegyzésekben ''ELVILEG'' ők ketten is megerősítik. De ez mind csak kamu.

2013. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én amúgy nem láttam semmit, pont ezért kérdeztem, hogy mi történt

2013. szept. 7. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
én ezt még mindig nem értem :o o.O '
2013. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
első...és szerinted nem normális dolog, hogy egy együttes ne b_zuljon, meg ölelgessék egymást a színpadon? fura dolog, én elég sokszínű zenekedvelő vagyok...van 1-2 kedvenc zenekarom is...elárulom nem rapperek és nem rockerek...mégsem ölelgették soha egymást "hülyeségből". sőt...bár nem vagyok rajongójuk, itt vannak a vastag tesók...ahányszor ők is közös számot adtak elő, egyszer nem ölelgették egymást, pedig nekik még van is hozzá joguk...de hogy ezen túlmenjek, mint "hülyülésnek" nevezett egymás s_ggének a fogdosása, meg sorolhatnám...ugyanmár...én nem b_ziztam őket sose, de nehogy már valaki még fel legyen háborodva, hogy most a gonosz emberek miatt meg lett nekik mondva, hogy ezt nem szabad...
2013. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

tényleg szükséges volt lepontozni. retardáltak.



első válaszoló.

2013. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én őszintén nem tudom, mi történt augusztus 6-án, de szerintem valójában nem lett "megerősítve" Larry, mert akkor már ezzel lenne tele egy csomó oldal és mivel kis halom netes, sztárokkal foglalkozó oldalon fent vagyok, legalább egyszer találkoztam volna egy ilyen cikkel...de nem tudom. Engem az sem érdekelne, ha igaz lenne a Larry! Egy dolog számít, hogy boldogak legyenek, az már mindegy, hogy kivel. ^^
2013. szept. 8. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Már Harry egyszer megerősítette amúgy. Tavaly Saint Patrick napon. xx
2013. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen képzeld, 17-22 évesen ne mondjátok már azt légyszíves, hogy nem fér bele ez a fajta poénkodás, amivel meleg poénokat idéznek fel.. annyi hogy megfogja a seggét.. vagy hogy puszit nom az arcára.. gyerekek még, miért lenne ez baj, másodkézből tapasztalom most a bátyám is ilyen korban van, és ugyanilyen vicceket annyiszor ellőnek a haverjaival.. márpedig ő nem meleg és van barátnője is. szerintem nincsen evvel semmi gond, szórakoznak, hülyülnek, mindenki csinál ilyet, ez buli!
2014. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!