Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért vigyáznak az énekesek...

Miért vigyáznak az énekesek az étrendjükre? Az étel befolyással van a hangjukra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
összetett dolog. egy részt egészséges életmód nyilván jó dolog...főleg annak, aki meg tudja fizetni. másrészt természetesen rettenetesen fontos, hogy mindig a lehető legjobb formáját hozza. szóval közvetlenül a hangjukra nincs hatással, de nyilván ha valaki kaját, ételkiegészítőket, meg mindenféle immunerősítő cuccokat szed, akkor kisebb az esélye annak, hogy mondjuk kapjon egy torokgyulladást, vagy ilyesmit. aztán az energiapótlás is fő szempont. én az utóbbi 1 évben egyik zenekarral végigcsináltam 2 turnét, mint néző, volt, amikor egymás utáni két napon volt koncert. én második este eléggé hulla voltam, ők meg azért végigtolták, és erről beszélgettünk. hogy mennyi féle ilyen erősítőt szed, hogy bírja az ilyesmit. nagyobb sztároknál nyilván a pénz miatt az étrendkiegészítőkből van kevesebb, és az egészségesre tervezett rendszeres étkezés van betervezve.
2013. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nincs hatással a hangjukra, de benne vannak a médiában, paparazzik vannak a nyomukban, nem szeretnének magukról cikket, hogy mennyire "rosszul" néznek ki. Arról csámcsognának, ne ma hangjukról.

Egészségesnek lenni jó, formában lenni jó, de annak hatására csinálni, amit elvárnak egy énekestől, nem jó.

2013. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!