Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én gondolom így, hogy...

Csak én gondolom így, hogy Selena Gomez rá fog mászni majd Ross Lynchre?

Figyelt kérdés

Bocsi fanok!Szerintem Selena mindenkire rá mászik a hírnév érdekében!

Találtam is egy olyan képetm,ami ezt bizonyítja sajnos most ezt nem találom ,de leírom.

Miley és Ninck Jonaz eggyütt voltak---> Miley és Selna haverok lettek---> Ninck Selenáé lett.

Taylor S. és Talor L. eggyütt voltak---> Selena meg ismerkedett Taylor S.-el ---> Selenáé lett Taylor L.

Jazmine és Jb jártak ----> Jazmine meg ismerkedett Selenával---> és Selenáé lett Jb.

és még egy csomó ilyet tudok felhozni egyszer Naill Horanre nyomult rá.Mindít a leghíresebbre megy rá!és az R5 népszerübb és népszerübb lesz és köztük Ross a leghéresebb szerintetek nem fog majd rá szálni ,hogy híresebb legyen?



2013. szept. 15. 18:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bočc a hibákért rá omlott az árvány víz a billenvzetre azota ossze vissza ír :/
2013. szept. 15. 18:55
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Biztos,nem sokáig marad szingli,csak elfelejti,hogy így senki nem fogja komolyan venni.


ÉN személy szerint jó énekesnek sem tartom,nincs jó hangja. Nem is énekel olyan hangmagasságbeli különbségeket,mint pl. Adele vagy Beyonce. De erre agy csomó bizonyíték van,pl. Youtube-on is. Attól még,mert kívülről éppenhogy eladható,a hangja szar.

2013. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Igazad lehet, Selena tényleg elég sok sráccal járt, főleg, hogy miután megismerkedett a lányokkal.
2013. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Natessék, mer megint ez az idióta Ross Lnych, mitől lett ilyen felkapott?
2013. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
gaborikal takarodj:) ha nemmtetszik valami nyaljal sot
2013. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem inkább sót? XD
2013. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
gaborikál sztem te szerelmes vagy Rossba mivel ha valakit annyira utálok mint állítolag te Ross-t akkor nem fogok utánna kovekedni te meg majdnem az osszes Rossos kérdésre válaszolsz +Rossos kérdéseket teszel fel!!!
2013. szept. 16. 18:13
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
ZHa nem tudnád én fiú vok, te.... és csak azér teszem föl hogy másokkal együtt utálkozhassak XD
2013. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tudom ,hogy fiú vagy :D amugy nem mondom ,hogy ross rajongo vagyok de most szarana mindenkire rá mászik nem?
2013. szept. 16. 20:54
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
És velem iylennel ne hülyéskedjél, mert nem a haverom vagy!
2013. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!