Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dopeman meddig fog még lesülly...

Dopeman meddig fog még lesüllyedni hogy még több hírnevet és figyelmet szerezzen?

Figyelt kérdés

Hirtelen egyre többet kezdett el szerpelei a TV-be, kiadott egy ingyenes lemezt, csinált egy saját internetes tv- csatornát (Dopeman Tv)

Ez még így oké....

Aztán így elkezdett a politikával foglalkozni róla rappelni meg nagy közszereplője lett egy szélsőséges bal oldali pártnak!

Hogy lehet lesüllyedni ennyire csak a hírnévért és a figyelemért???



2013. okt. 4. 14:07
 1/7 anonim válasza:
Dope már nem 16 éves, tiniaggyal ezt tényleg nem fogod megérteni.
2013. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát 25 évesen elég nem hiszem hogy tini agyam van...

rajongója voltam amíg az utóbbi évekbe el nem kezdett bohóckodni!

2013. okt. 4. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:

@14:26


Ahhoz képest pont úgy viselkedik. Az a Mr Bustával összebalhézás is egy vicc volt. Én nem szeretem Bustát sem, mert mindjárt ez a duma jönne, de ha csak így tudja felhívni magára a figyelmet, az nagyon szánalmas...

2013. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3

Ez is egy amerikai iratlan rap szabály majmolása hogy legyen egy rap elöadó ellenséged!

Ezek az ellekeskedések mind csak színjátékok!

2013. okt. 5. 19:56
 5/7 anonim válasza:
47%
A kérdés inkább az, hogy a politika hogy süllyedhetett idáig. Dopeman szerintem iszonyatosan pocsék. Zeneileg, szövegileg, mindenhogyan. Nem csoda hogy akikkel korábban együtt dolgozott szinte egytől egyig elhatárolódnak tőle.
2013. okt. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor még azt nyomta, hogy ba meg az mszpt ba meg Gyurcsányt. Idén már elfelejtette ezt a sort. Hihetetlenül szánalmas.


De hát na, csak egy primitív cigány. Lehet hogy kicsit ki mosakodott, meg kicsit felkapaszkodott, de csak egy primitív cigány.


Még nem is az, hogy cigány, mert pl. ott vannak a Bódiék, azok legalább tudják hol a helyük. Már úgy értem a cigányasszony szakácskönyvet ad ki, meg főző műsort vezet stb. ez sokkal jobb, mint hogy a sötét primitív "megyünk lopni" feketelábú politizál. De még a Győzike is jobb volt ennél, komolyan, akármennyire tagadta mindenki, a fél ország ott ült a tv előtt, hogy "csájé, hát éllopták a kerítést!" még ez is "normális" az elfogadható határon belül van, de hogy ez a tahó politizál komolyan...

2013. okt. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem igen fog mélyebbre süllyedni... Nézd már meg ilyen facebook rap -et csinál, a hülyeségeit fújja youtube -on is, beleköt mindenkibe, hogy legyen hírneve (Busta, Majka, Ganxsta, de zek már amúgy is régi sztorik, de még aktuálisak)... Ez az ember egy kész vicc, régen még 2000 es évek körül tudott nagyából jó zenét csinálni, bár soha sem volt egy tehetség, de ma már pfff... És az a vicc, hogy ő valami nagy embernek képzeli magát akinek köszönhet mindent Majka meg Ganxsta... Ahhoz képest Majka milliós nézettséggel van, ez a proli Dopeman me görül a 20ezernek is a dislike okat már meg sem említem...
2013. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!