Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy jön ki egymással Dancsó...

Hogy jön ki egymással Dancsó Péter és Szirmai Gergely?

Figyelt kérdés
Dancsó Péter (Videómánia) és Szirmai Gergely (Hollywood Hírügynökség) YiuTube-os filmkritikusok.

2013. okt. 8. 17:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Szirmai Gergely??? Hollywood Hírügynökség???
2013. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. okt. 9. 07:12
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Dancsó utálja, Gergőt ez nem érdekli, nem nyomasztja, ennyi.
2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De mégis miért utálja Dancsó Szirmait?
2013. okt. 9. 17:42
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Dancsó alapvetően jobboldali beállítottságú míg Szirmai pacifista, liberális, globalista. (FreddyD sem szereti Szirmait.)


Én mind 2 csatornát imádom:D, ők a 2 kedvenc csatornám.

2013. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Érdekes... Az nekem is feltűnt, hogy Dancsó inkább jobboldali, de Szirmai liberalizmusa nem. Igaz eddig többet néztem Dancsót. Nem azért de a politikától függetlenül is kijöhetnének jól egymással.
2013. okt. 10. 23:16
 7/39 anonim ***** válasza:
11%
Megnéztem pár Szirmai Gergely videót elég nagyképűnek tűnik!
2013. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%

Szirmainak jobb hangja van, egyszerűen erőteljesebb, pozitívumokat is mond, akkor is, ha a filmet lehúzza.

Dancsónak eléggé gyenge a hangja, zavart is az elején, amikor el kezdtem nézni. Lehúzni szokott, ehhez választ filmet is, illetve nem túl toleráns, nem érdekli, kit bánt meg. Elméleti rész, témához tartozó álláspont kifejtése nincs.


Kettejük viszonya? Dancsó egyszer azt írta, hogy azért nem szereti, mert netről lop infókat, véleményeket stb., és nem tudja magát rendesen bevilágítani. Emellett ripacsnak tartja, és nem tetszik neki, hogy vannak eladó pólók, bögrék.

Szirmait nem érdekli igazán a dolog, nem szólt be neki, nem vágott vissza stb., egyszerűen elfogadta a másik álláspontját és kész.


Véletlenül belefutottam egyszer-kétszer mindkettőjükbe, Gergő vidám, kedves, de nem annyira túlmozgásos, mint a videóiban; Péter nagyon visszafogott, csendes, olyan tipikus tömegember, akit észre sem veszel, amolyan szobavitéz.

2013. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

#7: Nem hinném.

#8: Nagyon szépen köszönöm a szép hosszú választ! Tényleg találkoztál velük? :O Hol? Én is szeretnék. :D Amúgy Dancsót zavarja, higy Gergő bögréket árul, de az teljesen természetes, hogy ő meg DVD-ket? Ezt így most nem értem.

2013. okt. 12. 01:02
 10/39 A kérdező kommentje:
Ja és ment a "pozitív válasz" mindenkinek! :)
2013. okt. 12. 01:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!