Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert meleg vagy bisex?

Alföldi Róbert meleg vagy bisex?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Meleg, nyilatkozott is róla.
2013. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy elég ostoba primitív állat kérdés volt. Nem azért, mert nem lehet megkérdezni, hanem mert kilóg a lóláb, hogy csak búzizni akartál egyet.
2013. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom meleg.
2013. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, a jobberek heti megbeszélésén kellene fölvetned ezt a kérdést.

Ott egész biztosan értő közönségre találsz!

2013. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Őszintén. Ugyan nem vállalod a neved, de mivel ez már napi rendszerességgel van kiírva kérdésnek, elmondható hogy szerelmes valaki belé ;)

19/F

2013. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex,nem vallott be semmit.Vagy te első,hallottad,hogy azt mondja,hogy meleg vagyok.?...E
2013. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olvass utána.


[link]

2013. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bulvár sok mindent ír,te elhiszed?!De ha meleg se érdekel,mert nagyon megjátszós.:D
2013. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem meleg!! tuti hogy bisex !mashol irtak is h egy novel lattak aki a baratnoje meghat nem is tudom szentem inkabb bisex!es sehol nem is nyilatkozta..majd ha az o szajabol hallom akkor elhiszem!ha meleg lenne szerintetek nemlenne par kep a googelon h epp lesmacizik egy masik pasit? tuti h a sajto amr elkapta volna egyszer ketszer...
2013. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biszex.


Nem, sosem fog olyan kép megjelenni a sajtóban, hogy civilben lesmaciz egy férfit vagy egy nőt. A 4 fal között éli a magánletét, ami teljesen rendben van.


(Kivétel a Hernádi Juci, mert anno ők mindig szájrapusziztak, Heti Hetesben is volt egy ilyen, meg találhatók ilyen képek.)

2014. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!