Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a Tóth Lüszis dolog...

Mi ez a Tóth Lüszis dolog amivel tele van a net? A TV2 és Király család átverés (a Caramel, Radics Gigi, Fekete Dávid, Nguyen Thanh Hien, Friderikusz, stb. belekeveredésükkel kapcsolatban is) - a szervezett bűnözés leleplezése - Tóth Lüszi emlékére

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
mivan? :D linket mutathattál volna...
2013. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezt dobta ki erre:D Most olvasom h mi ez:D:D:D

[link]

2013. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól van, ezt nem fogom végigolvasni:D:D:D
2013. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
*de szép képek vannak:D:D:D:D XDDD
2013. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

néztem, beleolvastam. ez a cikk nem taglal mást, mint amit idáig is tudtunk. kereskedelmi tv, saját műsorokkal. az állami tv-nél az az elvárt, hogy olyan emberek legyenek ott, akik szimpatizálnak a kormányzó párttal, a kereskedelmi tv-kben pedig az olyanok, akik szórakoztatnak(na persze nem mi döntjük el, lenyomják a torkunkon). Ugyanez volt annak idején a megasztárral is, mint most az xfaktorral és hasonlókkal. általában az fog ezen kaszálni, akinek van ismeretsége, akinek meg nincs, annak nincs semmi esélye...ebben egyet is értek különben, mert igaz, viszont a cikk egyes részletei eléggé egyoldalúak és elfogultak.


szidja azokat az embereket, akik anno lüszi első klipjénél trollkodtak, annak idején én is jót nevettem, amikor írta az angol nyelvű sms-t, de a telefon nyelve magyar volt...ez igazán fail volt, akárki akármit mond...


végül ebből a szemszögből egyáltalán nem ilyen rossz a helyzet.

bár nekem ők adnak munkát, de valamilyen szinten, így anonym módon elárulhatom, hogy egy "zenész" ott veszti el nálam a hitelességét, ha nem tud magától írni egy zenét vagy dalszöveget, és velünk íratják meg.

most csak hogy ezek közül a nevek közül kiemeljem Hien-t, aki maga írja a zenéit már, és értett is a zenéléshez. nyilván, amikor egy csatorna kiválasztja a tehetségkutató nyertesét, azt nézi, hogy eladható-e vagy a nyakukon marad. na most, ha rajtam múlt volna, én sem dobtam volna be Tóth Lüszit egy ilyen dologba...ilyen szinten annak idején még teljesen igazságos volt, ha nem is az sms-ek döntöttek valójában.


Ma már aki bejut egy élő show-ba, az celeb. meg lehet nézni a Voice-ot. Hány ember lett sikeres. Szinte mindegyik. Ebből legalább 5 embernek ugyanaz a szövegíró/zeneszerző páros készíti a dalait...és 1 év múlva sehol nem lesznek, mert nincs meg ahhoz a tehetségük, hogy egy önálló lemezt összedobjanak.

2013. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szegény Lüszivel elbántak,nekem már a mega alatt feltűnt,hogy negatívan állnak hozzá,szemétkednek vele,irigyek rá.Ha csak feleannyi támogatást kapott volna mint az a Hien(a),sikeres lehetett volna.Sokkal szebb mint Hien(a),vagy a Radics izéke.
2013. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy ez a producer csóka (aki a blogot írja) valami elvarázsolt figura lehet,néhány dologban igazat adok neki,meg dícséretes,hogy meg akarja menteni Lüszit az elkallódástól,de én úgy látom,hogy ilyen önjelölt védőangyalt játszik.Felmerül a kérdés,vajon miért? Tisztán önzetlenül a jó szándék vezérli,vagy szerelmes a Lüszibe? Az előbbi nagyon ritka dolog,az utóbbi egy kicsit bizarr de simán elképzelhető.
2013. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!