Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok róluk?

Directioner00 kérdése:

Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Niall Horan, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne, Zayn Malik, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall, Perrie Edwards, George Shelley, Jaymi Hensley, JJ Hamblett és Josh Cuthbert =) Személy szerint imádom őket  (utolsó négyet kevésbé:P) #Directioner #Mixer Utálkozó válaszokat nem kérek, köszii :3
2013. okt. 28. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

remélem tudod értelmezni a saját kérdésed...előbb leírod, hogy mondják el a véleményüket, de aztán leírod a végére, hogy de csak akkor mondd el, ha az pozitív...akkor minek kérdezed? hova tart ez a világ drágaságom...xd


véleményem ebből kifolyólag: tudod miért valakik ezek? azért, mert van 1 rakás tinilány, aki áradozik róluk.

aki nem áradozik róluk, azok senkik, ezért figyelembe se kell őket venni...ha ezeket olyan emberek szeretnék, akik nem istenítik őket, akkor nem lennének senkik...

2013. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben akkor nem fogalmaztam pontosan, de ha nem bírod őket, akkor írd le, hogy nem a kedvenceid, vagy ilyenek, de a tiédhez hasonló válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nem zavar ha nem szereted őket, én sem szertek mindenkit, de gondoltam ha nem szered őket akkor mellőzöd a kérdésem. Mondd el mi a bajod, vagy csak éppen nem bírod őket ennyi, de a sértő válaszokat nem akarok, mert szerintem neked sem esne jól ha olyan emberek küldenénk el a francba, akiket te szeretsz.

A másikat maj megbeszéljük akkor, ha annyit elértél, mint ők. #BitchPlease puszikkaa ;)

2013. okt. 29. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem bírom őket, más műfajt szeretek. És tudom h senki nem mondta de nem minden tinilány imádja őket (barátai sem)

14/L

2013. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Niall, Louis, Liam, Harry, Zayn, Little Mix - na őket imádom <3

az utolsó négyet nem ismerem :s

2013. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos én vagyok a műveletlen kőbunkó, de egy név se rémlik... :D
2013. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!