Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pink egy leszbikus nő?

Pink egy leszbikus nő?

Figyelt kérdés
tudjátok az a szőkített hajú csaj, aki énekli azt a rocsztárt!

2013. okt. 31. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2013. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
nem, ő egy leszbikus férfi.
2013. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Ez most komoly kérdés? Rákeresel, és ott van a férje meg a kisgyereke. Ő pedig nem az a fajta csaj, aki titkolná. Honnan szedted ezt egyébként? :)
2013. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
onnan szedtem, hogy olyan leszbikus haja van! mindg is leszbikus tipusu haja volt.
2013. nov. 1. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
LESZBIKUS HAJA VAN!!! :D :D :D :D az egyik interjúban elmondja, hogy a kinézetéből következtethetően leszbikusnak kéne lennie, de nem így sikerült, ő a fiúkat szereti :) de ez, hogy leszbikus haja van :DD nevettem nagyon :DD
2013. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus haja van, nemár :D:D:D Szóval ezt azt jelenti, hogy ha én most elektromos borotvával letolom a hajam rövidre, akkor én azonnal leszbikus leszek? Elvégre teljesen logikus, nem? :D:D:D

A rövid haj egy kényelmes, merész, jól formázható és kezelhető frizura, sok nő választja szexualitástól függetlenül. Ahogy egy nőies, hosszú hajú hölgy is lehet leszbikus. A kinézete senkinek nem utal a szexualitására.

2013. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, és Carey igazából a felesége. -.-
2013. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
amúgy ő biszex, el is mondja egy interjúban, hogy neki tökmindegy hogy fiú vagy lány akit szeret...
2013. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex,de van férje.
2013. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!