Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől ilyen sikeres és jófej...

Mitől ilyen sikeres és jófej kaszatibi? Világi arc gigászi humorgyáros, dalszövegíró, zenész, üzletember, karizma

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért ezektől a fogalmaktól messze van.

Annyi a szerencséje, h a magyar emberek ingerküszöbe eléggé lent van.

Hasonlítsd már össze egy Kovács Ákossal!

2013. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akos muvelt, mintamuvesz. Jokepu, rendkivul tehetseges sikeres, talan nem is igaz. A tibi vagany es magat adja, nem peldakep de megis baromira szeretheto, es eladja magat.
2013. nov. 7. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Egy pofátlan majom. Ő a fehér ember győzikéje.


Nyilván tisztában van vele, hogy mekkora rakás xar amit művel a képernyőn, nem véletlenül irritál 10-ből 9 embert.

Nyilván visszaosztják a gázsit egymásnak, aztán azért tartják egymást haj de jó fejnek. Miért tolta a sebestyén a számait orrba-szájba tibikének a rádióban? Artista díjat kapjon sokat, hogy legyen mivel tankolni az audit.


Ez a gyerek miért nem veszi észre hogy NAGYON SOK? Ennyire gagyi műsort régen nem nyomtak le az emberek torkán. Ezért hal meg a televíziózás, ezek miatt a szerencsétlen, színvonaltalan emberek miatt.


Most, hogy végre a sasjózsi eltakarodott a színpadról azzal az IQ10 humorával, már-már fellélegezhettünk volna, erre idejön ez a szerencsétlen kasza.


Miért?! Miért?! Miért?!


Azt hiszi az ál öniróniájával kompenzálja a fahumorát. Erőltetett, humortalan, szánalmas.


Érthetetlen, miként működnek a kereskedelmi tévék, valószínűleg sok pénzért eladják az anyjukat is, az meg hogy miként süllyed a színvonal senkit nem érdekel.


A ker. tv-k kinyírják a humort, lásd a gagyi gálvölgyi, a még gagyibb irigy hónaljmirigy, de a királyi tv is hazavágta a fábryt.


Valahogy mindig megjelenik egy-két "sasjózsi" a színen, és Budapest tv-t csinálnak a műsorokból.


Döbbenet.


Könyörgöm! Valaki szóljon már rá arra a, mindennek legalja humortalan kaszára, hogy takarodjon a tv képernyőről!

2013. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as ameddig van nézettség, addig süket fülekre talál a szavad. az okosabb emberek évek óta mondják, hogy a tv butít. sokan tényleg fogták magukat, és leálltak vele, de többen vannak, akik úgysem tudják magukba beszélni, hogy eladom a tv-t, lemondom az előfizetést is stb. inkább nézik tovább, és zsörtölődnek, hogy EZ MI A F...? szerencsére én próbálom kerülni az ilyen hulladék műsorokat, és inkább netezek, közbe meg megy a tv lenémítva.
2013. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nezek tvt. Haver mondta mekkora arc aztan utanakerestem a neten
2013. nov. 8. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálom Kasza Tibit.. Úgyhogy a sikeresen, és a munkakörén kívül semmivel nem értek egyet...
2013. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Talán, a hangjával ál elő, meg " a képe kicsit tv illő" ez a 2 + a duma. a csempe szájáról meg ne is beszéljünk ;)
2013. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Én személyesen találkoztam vele egy fellépés során nem túl régen, a rendezők között voltam...hát sajnos...nem tudok jókat mondani róla, nagyon nagyon beképzelt és enyhén szólva bunkó volt. Soha nem hittem volna hogy ő ilyen, nagyot csalódtam.
2013. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!