Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bozsek Márk kilép az X-Faktorb...

Bozsek Márk kilép az X-Faktorból. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívből örülök.
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugye tudjátok hogy ez mitjelent kedves bytheway rajongók?!!! ....azt h valoszinuleg a bytheway lesz ujra versenyben ..en szomnoruvagyok mert szerettem markot
2013. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húú..de jó lenne, ha a ByTheWay visszamehetne..*w*

Directioner&Wayer örökké:$.

2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a ByThe Way vissza megy

amúgy én is szerettem Márkot

2013. nov. 9. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
magasról leszarom, by the way-ben akkor már több fantázia van
2013. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
hihetetlen, micsoda fordulat...pont akkora, mint amikor azt mondták a selejtezőn, hogy bozsek márk bejut a döntőkbe...annyira meglepő, nem is gondoltam volna. sőt, micsoda véletlen, hogy pont a bájdövéjt rakják vissza, akit már egyszer kib_sztak a szerkesztők(mert hát nem is a nézők...). Komolyan mondom, ezért szánalmas a magyar x-faktor...akár az amerikai akár az angol tehetségkutatókban ezt miért nem kell meglépni ahhoz, hogy népszerű műsor legyen? meg hogy ott aki megnyeri, az tényleg világsztár legyen 1 év múlva...itt meg megy az, hogy már annyira nincs jelentkező, hogy egy rtl klub-os színésznek kell eljátszania az egyik jelentkezőt, aki hogyhogynem annyira megviseli ez a sztárélet, hogy kénytelen kiszállni idő közben...:D
2013. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírta már azt a dumát: Bozsek Márk csak azért megy tovább ebben a francos műsorban mert a Barátok köztön keresztül népszerű. És kilépett!
2013. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!