Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen érzés, hogy Robert...

Milyen érzés, hogy Robert Pattinson Mo. -ra jön? És, hogy Budapestről beszél az interjúkba?

Figyelt kérdés

Nekem majd szétszakad a mellkasom, ahányszor arra gondolok, hogy jön és remélhetőleg látni fogom!

Nem tudom, én megnéztem ismét kb. 100.-ra a Twilightot, de már nem jön be, már annyira megszoktam, hogy milyen valójában, hogy nekem már nem jön be az Edward fiú!! Nekem már csak Rob kell Twilight Saga nélkül!!! ÁÁ Annyira várom már februárt, hogy el sem lehet hinni. Anyumék már teljesen kiakadtak tőlem. Szülinapomra eredeti RPattz aláírást kértem.. xD :D


2009. nov. 16. 18:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Majd' összehugyozom magam örömömben '-.-'
2009. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
0%

Ugyanígy vagyok vele!! Imádom, főként a Twilight ótaa, és áá alig várom a New Moont, de a februárt még jobban *-* akkor lesz a szülinapom ráadásul :D

Annyira édes, am hány éves vagy? Mehetnénk együtt kideríteni melyik hotelben van ;) xDDD

2009. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Detto.Ez most komoly kédés amit feltettél?Gondold át mit kérdezel,és utána írj.Köszi...Egyébként saccra 13-14 éves tinilányka lehetsz...
2009. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
mikor jön és hova és miért?
2009. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:

A mikor és hova már le van írva, am. forgatni jön ide :D

19:05-ös voltam

2009. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal tudnátok a leginkább boldoggá tenni, ha szépen békén hagynátok.

Amúgy semleges érzés (: Lehet meg fogok lepődni, ha csak úgy szembejön az utcán, de nem fog azzal a lendülettel átázni a bugyim..

2009. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Ahham. A sacc érzéked kicsit csődöt mondott pár évvel. Mert 17. :O Na ilyenkor mivan? Csak az ember és csak az múlt el 12 aki George Clooney-t, Bradd Pitt-et, meg Shwarzit szereti? Sztem meg te gondolkodjál el, hogy hova írsz választ, mert szerintem senki sem kíváncsi rád! Az én kérdésemre viszont amint látod kíváncsiak, szóval lehet takkarodni!!

És ha nem tévedek, sztárok/Bulvárba írtam, amit mindenki a saját szája íze szerint ír és nézeget! Nekem sem volt ínyemre amikor minden kérdésben Michael Jackson volt a téma, mégis eltűrtem ilyen faramuci beszólások nélkül is!

Amúgy a többi válaszolónak köszi, hogy írtatok!

Nekem ilyen tagbaszakadt érzésem van, közbe érzem ahogy a kezem kezd bizseregni ááá. Igen ilyen majd bepisilős érzet is társul hozzá. De ez nagyon gáz már 1 éve mindig idegőrlően várok ami Robbal kapcsolatos.. És most ismét egy távoli jövőt kell várnom, igaz nincs olyan nagyon nagyon messze, de így, hogy tudod februárba mi lesz, minden egyes nap csak hosszabb és hosszabb lesz..


Én igazából nem szeretnék rámászni, napokig a hotelje előtt táborozni, egyszerűbb ha jelentkezünk statisztának.. Sokkal jobb onnan a kilátás.. :D

2009. nov. 16. 19:26
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem miért szeretitek annyira, hiszen nem is ismeritek.Egyszer játszott egy filmben és kb. ennyi az értéke.Nem is szép(inkább átlagos)nem is egy nagy tehetség,egy átlagos ember akinek szerencséje volt.Mondjuk sajnálom szegényt hogy ennyi hülye liba zaklatja,de hát ilyen a "celebek" élete.Nyugodj meg 5 év múlva már azt se fogod tudni hogy kicsoda ő, és röhögni fogsz magadon.
2009. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj kérlek, de Michael Jackson 1000x többet ér mint ez a Robert Pattinson.Ez minden értelmes ember tudja.Téged viszont nagyon sajnállak, kedves kérdező hogy 17!!!!!!!!!!!!!!! évesen így gondolkodsz.Mert ha mondjuk még olyan 11-12 vagy, ez a rajongás még elmegy,de így, hogy már majdnem felnőtt vagy, ez nagyon gáz.Szívből sajnállak.


(előző voltam)14/l

2009. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%

17 évesen is vannak ugyanúgy lemaradott emberek.

De az is lehet, hogy csak szar érzéked van a filmekhez, még a szar is tetszik.


Az egész Twiligt-nak még annyira nincs rossz sztorija (bár az is elég hülyeség, most megtetszik a csávónak a csaj vére és akkor ennyi), de még ilyen szar történettel is lehetett volna valami izgalmasabb filmet készíteni.

2009. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!