Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetek hires énekesnő...

Hogyan lehetek hires énekesnő mondjuk az x-faktor nélkül?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok de nagyon szeretnék az énekkel foglalkozni és ezzel megélni. Lécci segitsetek. (Normális válaszokat lécci)
2013. nov. 9. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Megasztár
2013. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy tehetségkutató nélkül.
2013. nov. 9. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Énekelsz, felveszed videóra, felrakod youtubera
2013. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szerintem kezd az iskolával: lécci helyett: légyszi/légyszíves/legyetek szívesek

továbbá, járj el énektanárhoz, tanulj valamilyen hangszeren (előnyben részesítendő a zongora) de ha nincsen kiemelkedően jó hangod, hagyj fel vele. kicsi vagy válasz olyan munkát, ami jobban érdekel.

2013. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Molnár Anna Emma válasza:

Sztem az előző kommentelőknek teljes mértékben igazuk van! Am 13 évesen : 1: úgyse leszel nagy szár

2: Magyarországon eléggé nehezen lehet megéni az éneklésből

3: am meg ha nem nézik YouTube-n a dalaidat akkor nem leszsemmi úgyhogy híreszteld is + rakd ki közösségi oldalakra azon belül oldalakra, csoportokba, ilyenek.

2013. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van, ahhoz csoda kell, és óriási tehetség, meg kizárólag perfekt angoltudás és legalább egy hangszer(talán zongora vagy gitár a népszerűbb). Egyébként ha valaki tehetséges, akkor x-faktor nélkül sokkal többre viszi, mint azzal...
2013. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én tudok gitározni és zongorázni is meg hangom van hozzá.
2013. nov. 10. 21:37
 8/8 Luna** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy töltsd föl a netre, és kérd meg az ismerőseidet, hogy ajánlják másoknak.

Egyébként ha küldesz nekem egy linket, akkor én szívesen meghallgatom.

2014. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!