Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme van a bulvárnak?

Mi értelme van a bulvárnak?

Figyelt kérdés
A ,,celebjeink" ugyanazt az èletet èlik, mint mi átlagos emberek csak ök gazdagok. Mi èrtelme azt a sok pènzt a búlvár sajtóra költeni?

2013. nov. 15. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen gazdagok. de munka. ha nem lenne bulvár, nem lenne újságírókra sem szükség, sem újságokra. van egy bizonyos réteg, aki meg ezeket még bújja is, na nekik meg az életük unalmas lenne.
2013. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a 60 éves öregasszonyok...
2013. nov. 15. 13:19
 3/8 Girgoy ***** válasza:

Semmi értelme nincs, egyszerűen vannak emberek, akik ezekre buknak, azt hiszik, ha minden apró hülyeséget tudnak hírességekről, attól ők is nagyobbak lesznek, és van egy hatalmas nagy sajtógépezet (és társterületek), ami az embereknek ebből a defektes vágyából nagy üzletet csinál!


Engem például abszolút nem érdekel a celebvilág. Olyannyira, hogy egyszer egy híres színésznő (nem valami überbálvány, de egy közepesen híres) lett a tanítványom, én meg azt se tudtam ki az - csak mindenki más a csoportban. :) Amikor a társaságom X-ről Y-ról beszélget, akik valóságshowkban, tehetségkutatókban bukkantak fel, szintén halvány gőzöm sincs, hogy kik azok. De a beszélgetésből mindig nyugtázom: nem is akarom őket ismerni. Lehet, hogy valami marslakónak tűnök így, de szerintem én csinálom jól. ;) Annyi minden más van, amire az ember hasznosabban fordíthatja az idejét és érdemesebb megismerni...

2013. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Girgoy ***** válasza:
Egyébként meg nemcsak a 60 éves öregasszonyok a célközönség, tudod kikből lehet a legjobb üzletet csinálni? A gazdag szülők tinigyerekeiből! Ezeknek általában jelentsebb zsebpénzük van (vagy csorog felülről), de nem kell semmi egzisztenciális dologra költeniük (lakás, rezsi, kaja, stb.), és a kisebbeknek még káros szenvedélyük sincs (dohány, alkohol), tehát ezek minden pénzüket celebbaromságokra, magazinokra, stb. fogják költeni, mert attól érzik magukat nagynak! Gusztustalan üzlet ez...
2013. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Girgoy ***** válasza:

Még az 1-hez, aztán bedugulok.


Az újságírókra sokkal nagyobb szükség van más területeken, tudósításokon, politikai interjúkban, stb. Azért ne becsméreljük le az újságíró szakmát, van annak egy nagyon hasznos értékes célja és haszna a bulváron felül.

2013. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mert, ahogyan Puzsér Róbert megfogalmazta:

1. Az igénytelenség szintje manapság ezt megengedi, hogy ilyen celebeket futtassanak és a kereskedelmi csatornák ilyen színvonal aluli teljesítményt biztosítsanak a közönségnek

2. Ez az igénytelenségi szint idővel azokat is lehúzza, illetve azokra is hatással van, akik amúgy magasabb szintet igényelnének, de elnyeli őket is az a sok szenny, amit a tévében látnak és ezért hozzászoknak ahhoz, hogy igen, a tévének erről kell szólnia a jelenben.

2013. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok értelme nincs a bulvárnak, beteges kíváncsiság, ami koránt sem új dolog.


[link]

2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó jövedelmezőség. Milliárdos üzlet.
2013. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!