Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért sírta el...

Szerintetek miért sírta el magát ma Tabáni István? Egyébként én is megsírattam, piszok jó a hangja a csávónak.

Figyelt kérdés
Nekem ő az abszolút favorit.Szavazzatok rá kérlek,én nem tudok Vajdaságból:(
2009. nov. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem emlékek törtek elő belőle. Úgy megsajnáltam csórit, kijárt volna neki ott és akkor egy naaagy ölelés ^^

Amúgy én nem tudok szavazni, diccspéz a telón :/

Nekem is nagyon tetszik amúgy a hangja, nagyon jól nyomja, bár én inkább BadBoyz párti vagyok, értelemszerűen. :D

Azért hajrá mindegyiknek! ^^

2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megtettem!!!!Vagy százszor.Már csak egy olyan embert kellene találni aki kifizeti a telefonszámlámat.

Szerintem azért sírta el magát mert most fogta fel hová került ő egyszerű ember.

Szurkolok neki,hogy Ő nyerjen és annak,hogy utána is EMBER maradjon,nem úgy mint az eddigi nyertesek.

(És még jó pasi is)

2009. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszett… szerintem is piszok jó, amit csinál.

És az első válaszolóval értek egyet, szerintem is a múltbéli emlékek azok, amik sírásra kényszerítették. Hatalmas dolog volt, mindaz, amit ő végigcsinált odafent a színpadon. Csodás dalt választott, bár sose hallottam még, őszintén a szívemhez szólt, és én is megsirattam.

Ott a színpadon, könnyek között nagyon megérdemelt volna egy hatalmas ölelést!

Szurkolok neki a továbbiakban is. Nekem ő a kedvenc…


17/L

2009. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettőnél ott a pont. Egyetértek, tiszta szívemből remélem hogy ő nyeri meg, szerintem megérdemelné. És ha ölelést nem is kapott, 36 pontot minimum megért volna az előadása, sőt ha rajtam múlik 40et kapott volna... hiszen nagyon szűken bántak a pontokkal. Az, hogy ennyire meghatódott szerintem csak emelt a szinvonalon, ez is mutatja mennyire beleéli magát abba amit énekel.

És szerintem is nagyon jó pasi:)

HAJRÁ ISTVÁN, én is kérem hogy szavazzatok, romániából én nem tudok:(

2009. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal! Nekem is Ő a kedvencem, remélem Ő fogja megnyerni. A végén én is elsírtam magamat... ÉS, nem tudom melyikőtök írta, de én is megöleltem volna :)

Neki szorítok, Neki adom az smseket!!!

15/L

2009. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,beleéli magát a dalba...Nagyon szép hangja van,én is sírtam.NEKI SZURKOLOK! HAJRÁ ISTVÁN!
2009. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a hirtelen jött siker, és szeretetáradat hatotta meg. Továbbra is támogassuk, és bíztassuk, nehogy elbizonytalanodjon! Aki csak tud, szavazzon!! Szeretünk Istvááááán :):):):)
2009. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is IMÁDOM! És küldtem SMS-t is. Eddig soha nem küldte senkire. :-) Biztos az emlékek elő törtek belőle. Nekem se tetszettek a pontok amit kapott!

Csodálom hogy nincs senkije jó pasi! :-)


Hajrá István! Szeretünk!

2009. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elöttem szólókkal! tabáni istván a legjobb, iszonyat jól énekel, és nagyon remélem hogy megnyeri a csillag születiket, meg is érdemelné!:) hajrá istván!!
2009. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!