Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Boys like you fanfiction...

Boys like you fanfiction folytatás?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem olvasni a Boys like you című angol fanfiction fordítást magyarul, ugyanis létrehoztak ennek egy tumblr blogot. Na most összvissz 12 rész van lefordítva, és a legutolsót is 4 hónapja tették fel. Azóta én semmiféle életjelet nem véltem felfedezni a blogon, most írtam egy kérdést neki/nekik (nem tudom hányan fordítják) ,hogy tesznek e még fel új részt.. Ugyanis szerintem így nem lehet blogot vezetni, hogy 4 hónapra eltűnök. Kerestem facebookon csoportot nem hoztak létre neki.. Nem nehéz nyelvezetű a blog így én szívesen fordítanám és gyakran tudnék részeket is hozni. Illene valahogy felvenni a kapcsolatot a mostani fordítókkal? (mondjuk nem tudom kik ők) Ha valaki itt olvassa magyarul és továbbra is szeretné akkor jelezzen mert én tényleg örömmel fordítanám.:))

2013. dec. 26. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
én nyáron olvastam a blogot, és azóta se értem mi van vele :( de szivesen olvasnám tovább *-* kérlek linkeld majd ha csinálod :)
2013. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam tumblr-n az íróknak, hogy lesz e folytatás és pont másnap tették ki, hogy elfogaltak meg sokat tanulnak stb. és vagy végleg abbahagyják vagy nagyon talán lesz folytatás. Hát nem tudom meddig akarják húzni, mindenesetre én írok nekik mégegyszer, hogy fordítanám.. Miután "megbeszéltüK" ezt vagy tudom is én és teszek fel részt linkelni fogom rögtön:))
2013. dec. 30. 01:12
 3/3 anonim válasza:
Akkor fogod fordítani ?
2015. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!