Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sminkelte a szemét Michael?

Miért sminkelte a szemét Michael?

Figyelt kérdés
Én imádom Michalt, tudok mindent róla ..Óriási szinten és mélységesen tisztelem őt,és ezt tudnám folytatni mert fan vagyok:), de et az egy dolgot nemtudom.. A bőrét azt tudom,mert vitilligoja volt és azt sminkkel lehetett csak korrigálni de ha valaki tudja h a szemét miért az irjon.

2013. dec. 26. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, a művészek gyakran sminkelik magukat, főleg a fellépések alatt. És ha ismered Michaelt, akkor tudod, hogy milyen csúnyának érezte magát. Azzal, hogy kisminkelte a szemét, csupán ezen próbált változtatni:)
2013. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak igaza van, nagyon sok férfi sminkeli ki magát a nyilvános fellépéseire, egyrészt ez agy stílus, másrészt pedig sokszor különlegesebb hatást érhet el vele az ember, vagy esetleg az az oka, hogy a régi fkete fehér filmeken kiemelte az érzelmeket az arcon, így jobban látszottak. és a férfi smink teljesenb független a nemi identitástól.

íme néhány bélda, hogy ne érezd furcsának:

charles chaplin

[link]

billie joe armstrong

[link]

adam lambert

[link]

2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 1. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, bocs a sok helyesírási hibáért :D
2014. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá,hogy a sminkelés jellemzően a '80-as évek rock korszakából indult;gondolom tetszett neki,hiszen akkor pont ő is egy kemény albumot adott ki.
2014. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól állt amúgy neki. Bár alapból szép szemei voltak, smink nélkül is.
2014. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy jól állt ;) Sminkkel ,smink nélkül!
2014. jan. 5. 00:36
 8/9 anonim ***** válasza:
hat a szemsminket leginkább a bad cimu klipben lathattuk es azert, mert az illett ahhoz a szamhoz es a tovabbiakban pedig azert, hogy kiemelje a szemeit, a tekintetet es igy tovabb es amugy ezt tobb sztar is csinalja, mint pl. azelott Thomas Anders is szokta :)
2017. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az egy stílus ;)

mások is csinálják

2017. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!