Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért adták az X-faktoros...

Miért adták az X-faktoros Tóth Marcinak az Impa nevet a ByTheWay-es fiúk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked nem unalmas minden nap minimum 2 kérdés felrakni a ByTheWayről?-.-'
2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
figyelj,ha nem tetszik valami,tovább lehet kattintani,elmondom neked hogy ez az első kérdésem róluk.
2013. dec. 30. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Van fenn a facebookon egy videó,ahogy Marci távozik Békéscsabáról.Szerintem ehhez lehet némi köze,mert mindenki írta alá,hogy "a kis Impa"...stb.:)
2013. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de honnan kapta nevet es miert?:)

nem a ByTheWay adta neki?ok szoktak beceneveket adni masoknak.

2013. dec. 31. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy a drága tinilányok kedvenckéje, a Bytheway "szokott beceneveket adni másoknak" az még nem azt jelenti, hogy ezt is ők találták ki... -.-
2013. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

te gondolom az elso vagy igaz?;)

figyelj,ha nem tudsz semmit kerlek menj mar arrebb,ha egysher ok hangoztatjak mindenhol,es a mdc-s fiunak is ok adtak,akkkr valosginu toth marcinak is,nem?utalom az ennyire rosszindulatu embereket,mint te.

2014. jan. 1. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Na erre en is kivancsi vagyok hogy honnan jott a nev :) amugy akinek nem tetszik az ne nezze a kerdest -.-"" amugy szerintem is ok adtak neki :D <3
2014. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ebből az egész 'vitából' a válaszolónak volt igaza, mert nem a bytheway adta marcinak ezt a becenevet. Ezt Marci rajongói találták ki, mert Marci mesélte, hogy egy kislány mikor meglátta csak annyit tudott mondani, h imp(impossible akart lenni...)es innem jött az impa:) a rajongok pedig az imperek:)
2014. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Imperek...na most lövök valakit fejbe...és hogy hívják a Bence gazda rajongókat? Farmerek? -.- nem is fontos, hogy a zene jó-e, lényeg, hogy a rajongók el legyenek nevezve, mert az divatos...
2014. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Te meg utolsó,ha egyszer nem bírod sem a ByTheWay-t sem Tóth Marcit,akkor nem értem miért nem a te nagy kedvenc bandáidról szóló kérdésekre válaszolgatsz?!

2014. jan. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!