Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy ejtik ki Abigail Breslin...

Hogy ejtik ki Abigail Breslin vezetéknevét?

Figyelt kérdés

Hallottam már úgy is, hogy "breszlin", és úgy is hogy "bresli".

Hogy kell helyesen kiejteni?



2013. dec. 31. 20:48
 1/5 anonim válasza:
Szerintem több mint valószínű hogy, Breszlin :D
2014. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
brezlin-nek mondja igazából az angol, mert ejtéskönnyítés miatt zöngésedik
2014. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig én is úgy tudtam, hogy "breszlin", "brezlin". Aztán meghallottam, ahogy egy filmben reklámozták, hogy xyz szerepében Abigail "Bresli"

Köszönöm a válaszokat! :))

2014. jan. 4. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami francia eredetű neve van, akkor szerintem mi mondjuk jól. De amúgy még híradóban, műsorokban is néha rosszul ejtenek neveket. pl. Ashton Kutcher, Elijah Wood nevét sosem tudják kimondani.
2014. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt az a film amiben Sylvester Stallone meg Arnold Schwarzenegger szerepelt, Szupercella volt a címe, és abban Stallone karakterének Ray Breslin volt a neve, amit a filmben "brezlin"-nek ejtettek, ebből gondolom hogy Abigail Breslint is ugyanígy kell ejteni, de ez nem tuti.
2017. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!