Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem volt csalódás...

Csak nekem volt csalódás Perselus Piton (Alan Rickman) igazi kinézete?

Figyelt kérdés
Piton a filmekben még a legvégén is max.40-nek néz ki.Itt a kép: [link] Ellenben a valóságban,Rickman smink,paróka nélkül így: [link] A pasi 67 éves(asszem),tiszta ősz a haja,ráncos.Basszus majdnem lefordultam a székről mikor megláttam.:P
2014. jan. 7. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem volt csalódás,tudtam,hogy így néz ki:D Amúgy ennyit számít a smink és a paróka.De azt tegyük hozzá,hogy a Harry Potter is később készült,viszont az utolsó részeiben már kezdtek látszani Alan Rickmenen az évek-szerintem.-Meg hát a photosoph...
2014. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg ez nem is valami előnyös kép róla..1-es voltam
2014. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem csalódás.

Úgy kezdtem le nézni,hogy tudtam,hogy ki játssza,arról nem is beszélve,hogy szerintem elég jól tartja magát.

2014. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam ki játssza,az utolsó rész után néztem meg.:)
2014. jan. 7. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én Alan Rickment a Robin Hoodban láttam először meg a Die Hardban,ahol annyira jól játszott.Nem véletlen lett ő az egyik kedvenc karakterem a Harry Potterben:D
2014. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

1) sikerült egy ritka sz*r képet választanod 2.-nak

2) szerintem szeretnél majd te így kinézni közel a 70-hez...

2014. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1.)Direkt választottam ilyen képet,hogy nagyobb legyen a kontraszt.2.)Nő vagyok,szóval rohadtul nem akarok így kinézni 70 évesen...:D
2014. jan. 7. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem PONT így agyas kapitány, hanem ahhoz képest, hogy 67 éves, jól tartja magát, életerősnek, vidámnak néz ki. Szar kép meg mindenkiről szokott készülni, evvel nem a "kontrasztot" emeled ki, csak így mondom. Nincs agyonplasztikázva, mint az idős színészek közül baromi sokan, nem akar fogcsikorgatva kevesebbnek tűnni, mint amennyi. Erre értettem.
2014. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
utolsó válaszolónak igazat kell adnom,szerintem is jól tartja magát,főleg,ahhoz képest,hogy a többi színész mit meg nem tesz,a jó kinézetért.1-es voltam...
2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így is, úgy is lehengerlően vonzónak találom.
2015. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!