Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálnak bizonyos sztárokat?

Miért utálnak bizonyos sztárokat?

Figyelt kérdés

Csak mert a csapból is ők folynak (teljesen mindegy, kiket, mert utálni bármit lehet), és ez mér unalmas, vagy ez tényleg irigység?


Miért van az, hogy valaki szívből szeret egy énekest, színészt, vagy bárki, ismertebb embert, és vannak, akik abban lelik örömüket, hogy utálják azt a híres embert vagy gúnyolják azt, aki szereti őt?


Az is kérdésem lenne, hogy ki számít rajongónak? Aki csak a zenész dalait (színész filmjei...stb.) szereti, vagy aki annak a híres embernek egész lényét imádja? Mi különböztet meg egy rajongót egy olyan embertől, aki csak simán kedveli az adott híres ember munkásságát?



2014. jan. 16. 16:32
 1/2 m.clary ***** válasza:

1: szerintem ez tényleg csak írígység!!

2:mert idioták!

3: szerintem az az igazi rajongó aki imádja az egész lényét de szerintem az is rajongonak számit aki csak a zenéit/filmeit szereti az adott embernek :D

2014. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
majd kinövitek...
2014. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!