Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a kedvenc bandátok? A...

Melyik a kedvenc bandátok? A többi lent!

Figyelt kérdés

Ezekből válasszatok:

One Direction

The Vamps

The Wanted

Union J


Little Mix

The Saturdays


Nekem a One Direction és a Little Mix



2014. jan. 21. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezekből nem tudok választani. Egyik sem.
2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor mondj egy olyat amit szeretsz!!
2014. jan. 21. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezek nem bandák.
2014. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert akkor neked kik a bandák?? Hány éves lehetsz 35?? Mert most ezek a bandák a menők!!!!
2014. jan. 22. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:

20 vagyok. Ki szerint ezek a menők? Amúgy sem érdekelt soha a mainstream zene, már ha ezt zenének lehet nevezni.

Igazi zenét játszó mai együttesek: Hurts, Florence + the machine, The XX, Kodaline...

2014. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig érdekes kérdés volt, amíg meg nem mondtad, miből lehet válogatni, mert azok közül semmi. Hogy a kérdés egy részére válaszoljak, 30 Seconds to Mars, My Chemical Romance, Joy division és Nirvana (meg sokan mások ezekben a műfajokban, de nem felsorolást kértél.)


Nos, azzal nem tudok mit kezdeni, hogy "ezek a menők". Egyszerűen nem tudom befogadni, én csinálom rosszul, vagy a zenei ízlésben nem a divatot kéne követni? Borzalom, ami ma történik. Nincs semmi bajom egyik bandával se amit felsoroltál, se a zenei stílusokkal, de ahogy rám akarják erőltetni mert "ez a menő". Hát köszönöm, majd szólok, ha érdekel.

Szóval oké, nem mindenki alternatív rock meg punk fan, ez így van rendjén, de azt ne akarja már nekem senki beadni, hogy a fiatalabb korosztály mind tök ugyanolyan zenei ízléssel született. Az én korosztályomban, ami pedig nem túl idős, mindenféle zenei stílus megtalálható, és ez nagyszerű, különlegessé teszi az embereket és ad egy jó barátkozási alapot (Voltra mentem pár évfolyamtársammal, végülis nagyon jóban lettünk). Én se akarok rábeszélni valakit az én bandáimra, ha látom, hogy nyilván nem a stílusa, és értékelem, ha engem is békén hagynak egy electro vagy pop előadóval, ha tetszik, majd beleakadok magam.


16/L -látod, nem lehetek sokkal idősebb mint te :)

2014. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "ezek most menők"???? Gratulálok, hogy divatból szeretsz egy bandát! Egyébként nekem a 1D a kedvencem, de rohadtul nem azért, mert "menő".
2014. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is azért kattintottam ide, mert érdekelt a kérdés. Viszont mikor megláttam a választékot...:D
2014. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kicsit távol áll tőlem ez, de néha ilyet is szoktam hallgatni. Az one direction-t régen eléggé szerettem, de mára csak egy-két számot hallgatok. A The Wanted sem rossz, el hallgatom néha... Union J-t nem hallgatok, de ők se rosszak. Little Mix-nek nagyon jó dalaik vannak, meg mostanában a The Vamps is érdekel, de mivel tőlük feldolgozásokat hallottam, meg egy két sajátot, inkább a Little Mix :D (Mondjuk tőlük is csak a slágerek)


(úgy mellesleg jobban örültem volna ha Korn, Green Day, Papa Roach van a listán :DD)

2014. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy azt mondtam hogy ezek a menők de rájöttem hogy nem mindenkinek. Sajnálom akit megbántottam. Bocsánat. mindenki irjon azt amit szeret!!!
2014. jan. 23. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!