Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a régi kép valódi, vagy...

Ez a régi kép valódi, vagy csak photoshoppolták? Kristen és Rob van rajta.

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 3. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a képet én kb. egy hónapja láttam, de nem merült fel bennem, hogy kamukép lenne. És nagyon remélem is!:)

2009. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én egyszer már régebben is láttam... :) Én is remélem, hogy nem kamu kép... Csak amiket nyilatkoznak, nem tudom...
2009. dec. 4. 09:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Jaj a tinilányok "jaj remélem valódi".

Mert ha kamu akkor nektek is összetörik a szíveteket?


De hogy válaszoljak is, nem olyan nehéz egy ilyet photoshoppolni, persze lehet valódi is

2009. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nem török össze, ha nem valódi, csak mivel mindketten tagadják, hogy bármi is lenne köztük, érdekel, hogy akkor ez most mi... Mert, ha valódi, akkor azért már lehet sejteni valamit... Erre vagyok kíváncsi, nem többre.
2009. dec. 4. 11:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez még a New Moon forgatása után készült, de nem para. Amúgy igazi, de akkor még Kristen javában együtt volt az akkori csávójával, szóval nem kell a nagy románcra gondolni. Szexuális vonzalom biztos volt lehet hogy van és lehet hogy lesz is, de soha nem fogják elmondani a nagy közönségben, amíg ők a vámpírt és a vámpír jelöltet látják bennük.
2009. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. már 4 hónapja láttam, és nemhiszem h photoshoppos lenne, és én is reménykedem h együtt vannak vagy összejönnek, mert nagyon szépek együtt! :)
2009. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocs h kiábrándítalak titeket de ez sajna összevágott kép .......láttam az eredeti képeket és ott nagyon nem voltak eggyütt:P sz@r ügy:(
2009. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért, az "eredeti kép", hogy nézett ki? :)
2009. dec. 4. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:
ezt már láttam meg az eredetiket is, látszik hogy összevágott...
2009. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
basszus, ezt már hallottuk :D hogy nézett ki az eredeti?
2009. dec. 6. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!