Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudok venni One Direction...

Hol tudok venni One Direction matrica albumot és hozzá matricákat Győrben?

Figyelt kérdés
One direction,matrica,album,1D,Győr
2014. jan. 24. 20:15
 1/4 anonim válasza:
Hát én még régen a Spar-ban láttam lehet hogy még árulnak. Amugymeg néz be az Árkádba és ott is vannak ilyen One Direction-os cuccok. :D
2014. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:))
2014. jan. 25. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik újságosnál lehet még venni:D De én a plázába szoktam, ott még szerintem van. Meg Árkádba újságosnál.
2014. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Bocs hogy ide irok de hàtha olvassàk Győriek is. Van jegyem a bécsi koncertre oda vissza ut is megoldott de nekem màr felesleges ezért eladnàm vagy elcserélném vagy bàrmi ötletet szivesen fogadok. Szóval olyan forumot vagy oldalt keresek ahol tudok beszélgetni olyanokkal akiknek szive vàgya ez a koncert. Ha valaki tud irjon nyugodtan. Köszönöm
2015. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!