Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mért ne lehetne egy híres...

Mért ne lehetne egy híres embert ismerni annyira, hogy utáljam?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek az emberek, hogy nem is ismered xy-t, hogy utálhatod. De amikor arról beszélnek, hogy milyen aranyos, rendes, kedves, stb., akkor persze ismerjük őt. Eléggé unom már, hogy csomóan megkérdezik, hogy X-et mért nem szeretik, és én tényleg kulturáltan írom le, hogy ezért meg ezért, és a válasz, hogy nem ismerhetem.


Szerintem igenis ismerjük. Nyilván hazudnak az újságok, meg minden, de az igenis az ember egyénisége, hogy milyen képet alakít ki magáról. Csak a médián keresztül ismerjük, de még így is el tudok különíteni egy csapat hírességet, akik kedvesnek tűnnek, és csoportot, akik nem. Szóval igenis látszik néhány dolog, és az is hozzátartozik valaki személyiségéhez, hogy hogyan viselkedik, amikor tudja, hogy látják, amikor interjút ad, mert vannak dolgok, amiket pl. én nyilvánosan nem csinálnék.


És szerintem lehet utálni azért, amit így közvetve ismerünk belőle. Hiszen nyilván mindneki tudja, hogy csak a médián keresztül ismerjük, de senki sem azt utálja az adott sztárban,. hogy nincs humora, vagy fél a pókoktól, vagy nem szereti a sci-fit. Hanem azt, amit LÁTUNK a médián keresztül. Soha senki nem azt kritizálja, hogy mekkora gáz ez az ember, mert tegnap nem tudott parkolni.


2014. jan. 27. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
majd kinövik, én is ezzel ütöm le az ilyen labdákat, hogy miért olyan biztos abban, hogy az én állításom nem igaz, ha ő sem ismeri őket...:D
2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó de én pont azt állítom, hogy annyira ismerem, hogy utálhassam. Nem a zoknija színét utálom. De köszi a választ persze.
2014. jan. 28. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!