Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen emberek szavaznak a...

Milyen emberek szavaznak a Való Világ-os szereplőkre?

Figyelt kérdés

Tehát oké, hogy rokonok, ismerősök, család, barátok...de ezt a kört kizárva még ki ??? Vannak olyan emberek akik erre költik a pénzüket ?:O Ti ismertek ilyet?


(oké mikor volt a VV1 akkor én is szavaztam egyet a döntőben, de akkor kis hülye 10 éves voltam)


2014. jan. 29. 13:38
 1/6 klopusz ***** válasza:
68%
Én kinkább azt kérdezném, ki a fene hajlandó és képes egyáltalán nézni?
2014. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most még én is szavazok, ugyanis ingyenesen lehet szavazni, nem kell sms-eket küldeni.
2014. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a párbajban kell...Most ilyen kis hülyeségekre lehet szavazni.
2014. jan. 29. 13:46
 4/6 anonim válasza:
Én sem tudom, pont azon gondolkodtam, hogy egyetlen egy ismerősöm, rokonom, barátom, szomszédom, stb., tehát senki se szavazott még, akkor ki a fene? Rejtély. Pedig nem lenne műsor, ha nem szavaznának baromi sokan.
2014. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyereményt is szoktak sorsolni a szavazók között, van aki azt az elvet követi hogy csak 100-200 forintos befektetésért cserébe (amit nem sajnál kidobni) akár több százezres értékű nyereményre is esélye lehet. Ha megnézed persze kicsi az esély, de még így is nagyobb mintha lottóznál - és azt is mennyien csinálják.


A te példádból indulva nem csak gyerekek azok akiket a folyamatos szuggerálás rávesz arra hogy végül elküldjék az sms-t, ugyanúgy a teleshop vagy a tévés játékok is erre mennek rá.


Végül marad a rajongó, aki úgy érzi hogy már csak attól kerülhet közelebb ehhez a világhoz ha ő is a részese lehet - ehhez a műsorok szintén kellő mennyiségű információt kommunikálnak.

2014. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
én erre a kérdésre annyit tudok mondani h A HÜLYÉK szavaznak
2014. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!