Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért baj ha szerelmes vagyok...

Miért baj ha szerelmes vagyok Justin Bieber-be? 15L

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-Mert elérhetertlen számodra.

-Mert azt se tudja, hogy létezel.

-Mert a valódi személyiségéről alig ha tudsz sokat, szóval csak a teste és az pénze tetszhetnek benne. (zenéje is még)

-Mert nem beszéltek egy nyelvet.

-Nem követem nyomon az életét, szóval nincs neki most batátnője?


És a következő 10 gyűlölködő komment tartalma pedig ez lesz: MELEG! vagy Ő EGY LÁNY!

2014. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne baj, hisz több millió korodbeli társad szintén szerelmes belé.


Majd kinövitek. :-)

2014. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem Justin Bieber, sőt egyenesen utálom. De szerintem nem baj. Amit, az első felsorolt, szerintem az sem baj. Főleg, hogy ütik egymást az érvei (pl. mit zavar a barátnője, ha nem ismered személyesen). 10 év múlva már nem leszel belé szerelme,s max. a dalait hallgatod, ha még hallgatod, és ennyi.
2014. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Biebert
2014. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem Jb-t, de nem szoktam lemelegezni, meg lelányozni. (csak tisztázásképpen)

Először is, nem mindegy, hogy tetszik, odavagy érte, cukinak tartod VAGY szerelmes vagy belé.

Ha az első variáció lelhető fel nálad, (nagyon valószínű, mert minden tininél ez van, csak a legtöbben összekeverik a fogalmakat) akkor teljesen normális, nekem is vannak olyan kedvenc sztárjaim, akikért oda vagyok, és rohadt cukinak tartok. Viszont, ha szerelmes vagy belé, akkor az beteges. A szerelem azt jelenti, hogy valakit régóta ismersz közelről, tanujai vagytok egymás életének, és készek vagytok életetek végéig együtt lenni, akárhogyis alakul. A szerelem kölcsönös. A szerelmet nem növöd ki. A rajongást igen. Döntsd el, hogy milyen szavakat használsz, mert nem mindegy.

2014. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jé, egy Justin Bieber-es kérdés, ahol nem megy a b*zizás! Fantasztikus!

Egyébként kedves kérdező, szerintem nem szerelmes vagy belé, maximum tetszik, mivel még soha nem találkoztál vele, nem ismered személyesen, tehát csak egy halovány képed van arról, hogy vajon milyen ember is Ő. Meglátod, ez elmúlik majd idővel. :))

2014. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, én anno a Tokio Hotel gitárosába, Tom Kaulitzba voltam "szerelmes". Hidd el, szívem, csak abba lehetsz szerelmes, akit ismersz, te max rajongsz érte (ez teljesen normális a te korodban), vagy abba a fantomképbe vagy szerelmes, amit ő mutat. Nem tudom, tisztában vagy-e vele, de a sztárok sosem azok, akiknek mutatják magukat. Kemény szerződés köti őket, amit csak rengeteg pénz árán szeghetnek meg. Így - mint már mondtam - maximum az imidzsébe szerethettél bele.
2014. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
istenem miért? legalább egy normális énekesbe essél bele. akinek hangja meg stílusa is van. (nem, nem vagyok féltékeny justinra mielőtt evvel válaszolnál. ) Amúgy többen utálják, mint szeretik. remélem felnősz. egy idős vagyok veled. kezdem úgy érezni, hogy éretteb vagyok a koromnál, mert nem hallgatom :D
2014. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!