Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek tetszik még VV Charlotte...

Kinek tetszik még VV Charlotte rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Egy végtelenül kedves, szexis bombázó! Én mondom, szívesen járnék vele! Őszintén irígylem vv Simont!

Tudom, hogy Svájcban dolgozott Charlotte, de szerintem a mai világban ez nem elítélendő!Életem legbombázóbb nője Charlotte!


Hogyan tudnék vele megismerkedni?



2014. febr. 8. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak! De tényleg!
2014. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es. Ezt nem tudom, hogy érted! De, igazad van, sajnálhatom is magam, mert ilyen bombázó, vonzó lányt még nem találtam!

Írígylem Simont! Szívesen lennék a helyében!


Ha ilyen barátnőm lenne, mint VV Charlotte, kivirulna az életem, minden búmat-bánatomat elfelejteném, értelmet adna az életemnek! Kölcsönös szimpi esetén és együttjárás után, el is venném feleségül Charlotte-ot!

2014. febr. 10. 17:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta hol van Charlotte?
2014. okt. 21. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

az éjszakában


de hamarosan kiöregszik belőle, jön a válság 30 éves kora körül

2015. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol van az az éjszaka pontosan? Melyik bár vagy szórakozóhely, ha erre gondolsz?
2015. márc. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!