Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez kicsoda? (kép)

Ez kicsoda? (kép)

Figyelt kérdés

Már több képen is láttam, nem tudom, hogy színész vagy ki ez. De ha ez ESETLEG egy film jelenet megkérdezhetném a film címét is? Persze, lehet hogy nem de már elég sok képen láttam. Köszönöm!

[link]



2014. febr. 10. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaya Scodelario, színésznő. A Skins sorozatban játszott főszerepet (is).
2014. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Utána olvastam, és mi ez az 'első generáció', 'második generáció' dolog? A szereplők miért így vannak felosztva?
2014. febr. 10. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évadonként új baráti közösséget és kapcsolataikat mutatják be, azaz a meglévő 7 évad nem ugyanazokkal a szereplőkkel van elkészítve.


1-2. évad az első generáció, 3-4. a második és 5-6. a harmadik, más karakterekkel és helyszínekkel.

A lezáró 7. évad a korábbi sikeres évadok 1-1 szereplőit emeli ki, és bemutatja hogyan boldogulnak a húszas éveikben, amikor kiszakadnak az iskolai és korábbi közösségből.

2014. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Effy a második generációnál van 'legfőbbelső' szereplőnek írva. Akkor ő abba szerepel a legtöbbet? (bocsánat, hogy ilyen sokat kérdezek)
2014. febr. 10. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első két évadban az egyik főszereplő testvérét játssza, ott mellékszerepben van, pár jelenetben.

A második generáció általa indul el, és vele folytatódik. Kicsit idősebb és már főszerepben van.

A harmadik generáció teljesen más, abban nincs benne.

A hetedik évadban pedig három korábbi szereplő felnőtt életét mutatják be, és az egyik Effy.


Az évadok úgy épülnek fel, hogy minden epizód egy karaktert mutat be közelebbről, így a külön-külön bemutatott emberek viszonyát egészben is át lehet látni, az évadok végén általában egybeérnek a szálak és mindenki jelen van.

Tehát egy Effy-rész Effy központú, de azok a karakterek akikkel közelebbi kapcsolatban van, az ő epizódjaikban ugyanúgy jelen lesz.

2014. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2014. febr. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!