Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismersz valamilyen hírességet...

Ismersz valamilyen hírességet a magánéletből?

Figyelt kérdés
ha igen ki az és honnan ismered
2014. febr. 15. 14:14
 1/2 sándorjános ***** válasza:

Egyszer, még 10 éve találkoztam Pierre Soulagessel egy kiállításon. Tanulmányúton voltam Frainciaországba és egyszer csak, ahogy ott nézegettem a képeket gondoltam odaszólok valamit az öreghez, akit mellettem állt és éppen olyan figyelemmel vizsgálódott. Angolul beszéltem vele, meghívtam egy teára, jobb dolga úgyse volt. Megemlítette, hogy szokott festeni, örült a társaságnak. Én meg örültem, hogy beszélgettem valakivel külföldön és nem dorgált el a nyelvtudásomért. Nem kértem tőle elérhetőséget, úgy köszöntünk el, mert az eszébe jutott hogy dolga van, hát felszállt a leghamarabb jövő buszra.

[link]

Otthon elkezdtem kutakodni, hogy hátha megtalálom valahol, jó lett volna beszélni vele még egy kicsit (nem is sok ismerősre tettem szert az utazásom során).

[link]

2014. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel Borsodi vagyok, ismerem a vv1-ből Majkát.

VV2 Lacit. (Vitkó László) A mellettünk lévő utcában lakik a volt felesége és fia.

Simon M. Veronika. Ő egy híres festőművész nő.

Viczián Ottó (színész.) Gyerek korunkban sokat lógtunk együtt, hülyéskedtünk. :)

2014. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!