Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a jobb pasi? Kivel...

Melyik a jobb pasi? Kivel randiznál szívesen?

Figyelt kérdés

Taylor Lautner , Jacob Black , Edward Cullen , robert Pattinson

növekvő / csökkenő sorrend

(mintha a 4 karakter külön személy lenne)


2009. dec. 9. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hmmm:D Edward,Robert,Jake es Taylor:D A fiktiv karaktereik sokkal jobban bejonnek mint az igaz enjuk, nem mintha ismernem barmelyiket, de kinezet alapjan nekem egyertelmuen ez a sorrand:D Es neked?
2009. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Robert Pattinson utána Edward Cullen velük igen:) , Taylorral vagy Jacobbal még pénzért se!!!
2009. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Edward Cullen >Jacob Black (rövid hajjal) > Robert P > Taylor L.

köszi a válaszokat várom még a többit is (:

2009. dec. 9. 19:39
 4/25 A kérdező kommentje:

most nézegetek robról képeket és változott a sorrend

edward > rob >jacob> taylor

2009. dec. 9. 19:41
 5/25 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: egy az izlesunk:D:D:D
2009. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
jaja ^^
2009. dec. 9. 20:04
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

1.Én Robert Pattinsonnal randiznék legszívesebben! (mert jó zenéket hallgat, jóképű, mindig vigyorog, tetszik amiket mond, és ahogy mondja... egyszerűen imádom!)


2. Aztán Jacob jönne, mert izgalmas, őrült és vidám! És nem akar az apám lenni... Jókat lehetne mókázni vele, és tuti nem unatkoznánk!


3.Aztán jönne Edward Cullen, mert komoly, édes, és fontosabb lennék neki mindennél. (bár én tuti eltüntetném a halál kifejezést az arcáról!)És persze, mert nagyon okos, amit én nagy előnyben részesítek!


4.És utolsó lenne Taylor, mert nekem még gyerek... és én nekem nem az olyan típusú pasik jönnek be, mint ő. Nekem ő olyan lenne, mint a húgom pasia... nem több...

2009. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
jah 21 éves lány vagyok XD
2009. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

1. Robert Mert egyszerűen magával ragad. A zenéje nagyon szép. a munkájában jól szerepel. de a kisugárzása az ami a legjobban megfogott

2. Taylor Egyidősek vagyunk, vagyis pár hónappal idősebb, és őt is nagyon bírom, bár jobban örülnék, ha nem lennének ennyire természetellenesen fehérek a fogai. Nem azt mondom sárga legyen, maradjon fehér de ne világítson!

3. Jacob egy nagyon érzelmes fiú, és azt hiszem Bella helyében őt választottam volna

4. Edward, ő a tökéletes stb. Soha nem tudnék neki semmit sem nyújtani és ez szörnyű érzés szóval ő lenne az utolsó.

2009. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

JAKE még nem tudok olyan kifogást h ne őő legyen az álompasi

második maga színész Taylor xDxD ha szembe jönne velem az utcán.... hát elkapnám és fogva tartanám xDXD

Aztán Edwrard... no comment nem nagyon szeretem de helyes

és végül Robert... semmi szívdobbanás.

2009. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!