Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Olvastátok hogy Tabáni István...

Olvastátok hogy Tabáni István 28 évesen csókolózott először és egyszer volt eddig szerelmes?

Figyelt kérdés
Számomra Ő emiatt és úgy általában egy NAGYON ÉRTÉKES ember! Nagyra becsülöm őt őszintesége, tisztasága, érzelmessége, érzékeny művészlelke,becsületessége, tehetsége miatt! (rosszindulatú kommenteket nem kérek!köszönöm)
2009. dec. 10. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam még erről.

Én imádom azt az embert.

(húúúú...de megmutatnám neki,milyen az igízi csók és az igazi szerelem...)

2009. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon kedvelem őt én is!Alig várom a szombatot,hogy halljam mit fog énekelni.De!Az ilyen búlvár hírekhez,mint az első csók és szerelem,egyszerűen mi közünk???Ez már lassan egy ember megalázása.Attól,hogy színpadra áll és megmutatja,hogy mit tud,milyen a hangja,még nem vagyunk felhatalmazva rá,hogy a legbelsőbb magánügyében turkáljunk.Persze az olvasók tehetnek erről a legkevesebbet,nyilván a média vesézi ki.Azt nem értem,hogy minek meséli el ezeket a dolgokat?Az is lehet,hogy nem mondott semmit,csak egy élénk képzelőerővel megáldott újságíró kitalálta és mivel tök jó hír,ezért futótűzként terjed.Ezt nem bírnám elviselni a helyében,ez már gusztustalan.Hagyják békén,aki szereti érje be azzal,hogy hallja őt énekelni,vagy keresse fel a múzeumban és kérjen autogrammot,de az ilyen intim dolgokon nem szabadna egy országnak csámcsogni.Nagyon remélem,hogy nem ő meséli el ezeket,ennyire naív nem lehet.Azt sem tudom,hogy mi áll a szerződésében,de hihetetlen lenne és undorító,ha köteleznék arra,hogy indiszkrét kérdésekre válaszoljon.Remélem végre békénhagyják!
2009. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

nem tudom ki ez a srác, most nézem róla a videót az rtlmoston (nincs tvm) csupán annyit tudok, hogy ebben a csillagos cuccban van...


nem a személyét akarom bántani, de aki 28 évesen smárol először, azzal valami gond van. mert nem annyira gázos a feje, de akkor mégis mi lehetett vele a baj, hogy senki nem akart vele smárolni, és senkit nem is akart megcsókolni....


nekem nem ettől lesz értékesebb egy ember. az én párom pl. 17 évesen csókolózott először, és sztem nem én voltam neki az első szerelem, mégis jó ember, és rengeteg jó tulajdonsága van...

2009. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ettől senki nem lesz különb. Annyi az egész hogy túl zárkózott, csendes ember volt mindig is. Ezért nem volt csaja, nem azért mert nem akart.
2009. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hogy igaz-e, de ha igaz, akkor sem érdekel.

Annyira nem érdekel más magánélete, tőlem még azt is írhatnák, hogy szűz, és?

Nem fogok ennek örülni/nem örülni, nem ismerem személyesen, így nem foglalkozok vele.


Amúgy rendes embernek tűnik.

2009. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Az meg kicsoda?
2009. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Szegény István.. Ha 28 évesen csókolózott először, akkor 28 évesen. Olvastam róla olyan cikket is, ahol éppen azt vesézték ki, hogy még biztosan szűz...de hogy ennek mi köze van a csillag születik-beni szereplésének, azt még ezek a gátlástalan firkászok sem tudják.

Már egyszerűn nem tudnak róla mit kitalálni..szánalom


István, szeretlek:D

2009. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én nem szeretek belemászni más magán életébe de ha ő akkor volt rá készen hát legyen.különben meg lehet hogy ez is egy jo kis pletyka!
2009. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!