Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az édes életes Berki Krisztián...

Az édes életes Berki Krisztián és az olimpiai bajnok lólengő Berki Krisztián nem egy és ugyanaz?

Figyelt kérdés
Én szerintem nem, a kolléganőm állítja hogy a kettő ugyanaz. De én teljesen ledöbbentem mikor mondta hogy ugyanaz az ember, mert én szánalmasnak tartom azt a tv-s majmot, szánalmasnak tartom ha úgy van ahogy mondja akkor egy élsportoló hogy süllyedhetett ilyen szintre... okádék
2014. febr. 25. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
két teljesen különböző ember, csak névrokonok, semmi közük egymáshoz
2014. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úristen, dehogy!! A sportolónkat nem is láthatnád sokat szerepelni, mert védi a magánéletét.
2014. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hála hogy nem.
2014. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nő vagy. Az egyik egy ork mikropénisz, a másik élsportoló. Sajnos ez a nyomorék celeb a minta sok agyatlan facebook fiatalnak, és nem az olimpiai bajnok.
2014. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20:01 az édes életes is sportoló csak becsicskult szegény, és ilyen szintre süllyedt....

08:39 Én férfi vagyok, és én is két különböző embernek néztem őket ha elolvasod a kérdés alatti leírást, a kolléganőm mondta hogy 1 emberről van szó. Egyetértek veled hogy szánalmas hogy a fiatalok ezt látják hogy izomagy 0 ész sok pénz és te vagy a vagány...

Ezért is örülök hogy beigazolódott hogy 2 ember, és hogy egy sportoló nem süllyed ide, és van benne tartás, és tovább jó példát mutat a fiataloknak.

2014. febr. 26. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyúrós, fradis Berki agyatlan, nagyképű senki, az olimpiai bajnok nagyon szimpatikus sportoló. Hogy lehetne azonos a kettő? Csak névrokonok.
2014. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nos igen...szomorú, de én még pár hónapja szintén így gondoltam, persze mert nem nagyon voltam kíváncsi a részletekre, csak a csapból is ez a szerencsétlen folyt.

és én is teljesen ledöbbentem, hogy süllyedhet ilyen mélyre. azonban nemrég vettem rá a fáradtságot, mert bennem is felmerült, hogy az olimpikon berki máshogy néz ki...aztán kiadta google, hogy ez a másik egy nyomorult focista...meg is nyugodtam, egy focistától ezt lehet várni...

2014. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áá, nem is lehet őket egy lapra tenni!

Ezta nyomorék félszánalmas tetvedéket usb-re kellene rakni, és lehetőleg fordítani rá egy nem kompatibilis kernelt, ami lehetőleg a bootfolyamatnál megakad.

./configure /usr/share/berki

make && make config

2015. jún. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!