Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki mit tud a Kelly Familyről?

Ki mit tud a Kelly Familyről?

Figyelt kérdés

Én nem oly rég ismertem meg őket (pár hónapja) de imádom őket és ami abszolúte tetszik az az An Angel számjuk. Mindegy lényeg, hogy semmit nemhallani róluk...:(

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mi lett velük, és hogy még el-e mehetek majd az egyik koncertjükre, meg aztán mindenre szeretném tudni a választ (amúgy már Wikipédián néztem, de ott alig tudtam meg róluk valamit).


2009. dec. 13. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

itt van:


[link]

2009. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bakker! kössz az előzőnek én azt hittem Paddy és Angelo lányok! O.o annyira nőies az arcuk az eredeti Angel klippben! na ez kiverte a biztosítékot! XD
2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rengeteg mindent! Sőt Kathy már meg is dicsért engem a hangom miatt! .. el se hittem... de mégis... imádom őket, most vagyok 14 éves lány .. imádom
2013. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!