Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért csinálnak hamis Robert...

Miért csinálnak hamis Robert Pattinsonos oldalakat?

Figyelt kérdés
Szerintetek mért van az,hogy ha rákeresek bármelyik közösségi portálon Robert Pattinsonra,vagy Kristen Stewartra vagy akárkire aki ismert ember, bead egy csomó regisztrációt? Mért jó az embereknek hogy kitalálnak ilyen oldalakat? Lehet fent igazából ismert ember ilyen oldalakon?
2009. dec. 14. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha myvipre és iwiw-re gondolsz az hülyeség, twittere csak peter facinellinek van akit biztosra tudok meg még pár embernek a twilight-ból.
2009. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaja azt én is gondolom hogy magyar oldalakon esetleg magyar színészek lehetnek:)

Igazából myspace-re és facebookra gondoltam.

Nem kötözködésből kérdezem ne értsd félre: de miből lehet megállapítani hogy tényleg ő az?

2009. dec. 15. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a twitteren ott pl. a forgatásról írt peter h milyen volt meg mit fognak csinálni... innen, és az tuti h ő volt mert még hivatalos twilight-os oldalakon is megjelent amiket írt...
2009. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Regisztráltam is a twitterre kíváncsiságból, jónak tűnik:) Még annyit hogy itt pl. ha a neve mellett van egy pipa hogy igazolt profil,akkor már valószínű hogy ő az ugye? És ha nincs,de mondjuk nem tűnik kamunak amit ír,attól még lehet?
2009. dec. 17. 06:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A google-n így találtam Peter-t (tewitteren), én már rég voltam úgyhogy nem nagyon tudom... De ő tuti nem kamu!
2009. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mer gyökerek
2010. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!