Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A nőknek tényleg ilyen férfiak...

A nőknek tényleg ilyen férfiak tetszenek mint tabáni istván? Jellemileg? Nő vagyok, csak kérdem hogy a többi nőnek ilyen tetszik e.

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Abszolút nem jön be. Kedves,aranyos,jólelkű srác,ennyi.
2009. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, szeretem az érzékeny művészlelkeket + a rendes srácokat is!!!
2009. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
szerintem erős pszichés problémái vannak, és tele van komplexusokkal.
2009. dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejön!De én egy akkora nagy rakás szerencsétlenség vagyok,hogy hozzám képest Tabáni István egy nagyképű macsó :D

19/L

2009. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért annyival megtisztelhetnéd, hogy a nevét nagy kezdőbetűvel írod...
2010. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? De komolyan! Kezdj azzal, aki neked bejön! Minek ilyen baromságot kérdezni? Elég, ha annak bejön, aki hozzámegy feleségül. Baromira nem érdekli - szerintem - , hogy neked, vagy nektek bejön-e...
2010. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
engem meg a te válaszod nem érdekel,De BAROMIRE NEM!!!!!
2010. febr. 21. 15:40
 18/20 anonim ***** válasza:
Eszem azt az érzékeny lelkedet! Arra rájöttem, hogy rengeteg itt a sértődős, komoly lelki problémákkal küzdő, frusztrált kérdező. Ezen kell besértődni, hogy azt írtam, hogy mindegy, hogy nektek bejön-e Tabáni? Szerintem tényleg mindegy, mert elég, ha a majdani párjának tetszik. Nyugodtan megsértődhetsz...:)
2010. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejön, mert függetlenül attól, hogy ismert ember lett, ez mit sem változtatott személyiségén. (Sok minden valótlant állítanak róla olyanok, akik egyáltalán nem is ismerik...) Igazán érzékeny lelkű, nőtisztelő férfi, kell ennél több... Még szerencse, hogy vannak ilyen férfiak is, nem csak a ma DIVATOS macsó figurák. Szerencsés az a nő, aki a társa lehet...
2012. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem Tabáni Istvánt sokan félreismerik... Az igaz, hogy érzékeny művészlélek, de nem anyámasszony katonája és nincsenek pszichés problémái.. Kiegyensúlyozott, boldog ember...
2012. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!