Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bujtor István milyen volt...

Bujtor István milyen volt magánemberként?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, ha tehette, szinte mindig a Balatonon volt, ezért gondolom, páran találkoztak vele személyesen.

Olyan volt, mint "Ötvös Csöpi", aki ismer mindenkit és rendkívül barátságos, vagy inkább befelé forduló "művész", akihez ha ismeretlenül odamentem az utcán nem volt épp a legboldogabb ember?


2014. márc. 13. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Tudod egyáltalán, kik voltak a testvérei? Latinovics Zoltán! Freinreisz Károly! Tudod egyáltalán, kik ők? Ilyen családban nőtt fel, nem valamiféle ócska mai "celeb" volt, hanem igazi művész.
2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, kik voltak a testvérei és azt is, hogy nem azért lett valaki, mert való világot vagy hasonlót "nyert".


Imádom a filmjeit és azokban rendkívül normális és szerethető karaktere van (Ötvösre gondolok). A kérdésem az volt, hogy ilyen volt-e hétköznapokon is, vagy a háta közepére nem kívánta, ha valaki leszólította az utcán, autogramot kért tőle stb.

2014. márc. 15. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A régi, valódi magyar művészeknek nem voltak hollywoodi sztár-allürjeik, nyugodtan odamehettél hozzá, autogramot is adott. Valamikor az óriási tehetségű operaénekesnek én, az akkori 16 éves iparitanuló telefonon gratulálhattam, sőt másnap autogramot is kaptam tőle az Erkel színház előtt. Ő volt Simándy József.
2014. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!