Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sziget fesztivállal kapcsolatb...

Sziget fesztivállal kapcsolatban? (Macklemore)

Figyelt kérdés
Sziget fesztivállal kapcsolatban? (Macklemore) Szóval hárman mennénk, én, unokatesóm, meg a keresztanyám. Én csak 13 vagyok, unokatesóm meg 11, őt még beengedik ingyen, vagy neki már ki kell fizetni a jegyet? És nekem is ki kell? Mert eddig úgy volt, hogy 16 éven aluliakat nem engedik be, de ez megváltozott akkor gondolom. A másik meg az, hogy mennyibe kerülne az úti költség, ha kocsival, illetve busszal vagy vonattal mennénk? És hogy tudnánk odaérni, hogy úgy tudjunk elhelyezkedni a színpad előtt, hogy lássunk is valamit? Csak mert a napi jegy reggel hat órától jogosít a szigeten tartózkodásra. Kb hány órakor kell ahhoz elindulni? Bár gondolom már akkor rohadt sokan lesznek. És azt tudja valaki hogy Macklemore hány órakor lép fel? vagy addig ott kell várni? Végülis ha normális helyen akarunk lenni... Na mindegy, előre is köszönöm a válaszokat!!!

#Sziget Fesztivál #Macklemore #Macklemore & Ryan Lewis
2014. márc. 22. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Se Szigetes se Macklemore rajongó nem vagyok, de van már fesztiválos tapasztalatom, hátha hasznát veszed...

Sziget oldaláról: "11. életévüket be nem töltött gyermekek a Rendezvényt ingyenesen látogathatják.

14. életévüket be nem töltött gyermekek csak kísérővel léphetnek be a Rendezvény területére, és csak kísérővel tartózkodhatnak ott." Tehát már unokatesódnak is kell jegy, de bemehettek a keresztanyáddal mindketten. Tudtommal sose volt 16-os szabály, de mindegy is.

Útiköltség: Hát nem mindegy, hogy Pécsről utazol vagy csak Csepelről ugrasz fel. Nézd meg a vonatjegyeket, elvira.hu. Nézd meg, neked 50%-os kell-e, stb. A szállást meg kezdjétek el lefoglalni, mert én Voltra már pár hónapja nézegetem.

Macklemore valószínűleg Headliner, de derítsd ki mikor lesz. Nem kell odaállni délután négykor, főleg nem egy 11 éves gyerekkel. Akkora tömeg meg meleg lesz, hogy nem bírnátok. Volton eléggé cserélődik a tömeg, csak egy koncertet kellett végigállni egy jó helyen, hogy lssuk a bandát akiért mentünk. Nos, 11 meg 13 évesen egy valószínűleg nem túl erőszakos felnőttel nem fogtok az első sorba jutni egy Macklemore koncertre, nagy valószínűséggel nem. Oda az megy, aki fizikailag elviseli a paszírozást órákon át, tapasztalt és nem rest rúgdosni. Mi a következőt csináltuk: Középen van egy a tömeget elválasztó kordon, közötte sétálna ka fotósok. Ha Szigeten is van ilyen, akkor középen, hátrébb álljatok be pontosan mellé. Nem baj, ha nem vagytok annyira közel a színpadhoz, persze ne álljatok direkt messzebb, de nem éri meg tolakodni. Onnan kihajolva nagyobb eséllyel látjátok a színpadot, mint a tömeg legközepéből, tapasztalatom szerint.


Igen, rohadt sokan lesznek, főleg mert Sziget. Nem biztos, hogy tökéletesen látni fogtok, de az élmény felülmúlhatatlan. Szerintem egy délután 4-5 körül elég bemennetek ha pl Macklemore headliner (ismétlem, EBBEN NEM VAGYOK BIZTOS, én nem megyek Szigetre csak pár másik napra) és este lesz. De koncert előtt pár órával már be kéne menni.


Remélem segítettem, derítsd ki mikor lesz, és utána okosabbak leszünk :)

2014. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm!!!!!!!!!:)
2014. márc. 22. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A honlapon egyelőre csak ízelítő a program, de a nyáron már meg lehet majd nézni a részletes programot, ki mikor lép fel. Eddig így volt. Ha elfelejtenéd, az egyes színpadoknál a helyszínen is tájékoztatnak arról táblák, mikor ki fog következni.

Mi délután 2 körül szoktunk beérni, nem állunk ilyenkor első sorban, de viszonylag jó helyen. (Ha a headlinerre megyünk, tehát a legutolsó nagy színpados koncertre.)

Tanács: még ha nem is érdekel, érdemes végignézni az előtte fellépő embert is, mert utána már nehéz lesz beállni a tömegbe.

2014. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, 2-kor még nem kell beállni a tömegbe, csak érdemes ott lenni. Mi olyankor még eszünk, leülünk, stb. De mondjuk mi más koncerteket is végignézünk.
2014. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyban függ az előadótól. én is ott leszek szerintem. tavaly voltam például strand fesztiválon, fall out boy-on. nos...fél12kor értem fel zamárdiba, dél körül benn voltam. kb 2 körül már odaültek a színpad előtt úgy 5en, de nyilván nehéz dolog kivárni, ha mondjuk ilyen esti órákban lesz a koncert, főleg 40 fokban. az is majd a műsorból derülhet ki, mert ha jól el lesz találva, akkor a tömeg tényleg odaáll és ott is marad, de ha lesznek ilyen köztes fellépők, ami mondjuk kevesebb embert érdekelhet, akkor ott ritkulhatnak. ti mondjuk előnyben vagytok, mert én tavaly jóformán egyedül voltam.
2014. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jöttél végül? Élvezhetetlen volt, sajnos...
2014. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok...én is 4. szám után ott is hagytam. bastille meg lily allen tök jó volt, pedig lily-t nem is szeretem...macklemore élőben úgy tűnik nem akkora nagyszám, számomra elég nagy csalódás volt. egyébként 1 órás volt kb? csak a tömeget láttam jönni nagyszínpad felöl, úgy tippeltem 45-60 perc telhetett el.
2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem volt jó, de ha szereti az ember akkor már csak élőben látni is nagy dolog :) Én az első válaszom meghazudtolva ültem be egyik nap fél egykor a Voltos nagyszínpadhoz még júliusban, de maximálisan megérte a 4-11ig első sorban állásért :D
2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is az volt a tervem, mert tavaly strandfesztiválon is időben ott voltam, mégsem ültem be a színpad elé, meg is bántam, mert FOB-ból semmit nem láttam...:D de így is valamilyen szinten jó helyem volt, azért lehettem volna még közelebb :D
2014. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!