Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Srácok, mi van most Schumacher...

Srácok, mi van most Schumacherrel?

Figyelt kérdés
Az bulvár csak szemetet ír, ti mit tudtok, mi van most vele?

2014. ápr. 1. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

annál többet nem nagyon lehet tudni, mint hogy nagyon kevés esélye van bármiféle félnormális életre és nagy valószínűséggel egész életében vegetatív állapotban lesz, a felesége meg otthon akarja ápolni.

ne gondold, hogy itt bárki is tud bulvárnál többe, az max. a családja és a közeli barátai.

2014. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még mindig kómában van, ébresztése folyamatban - ennyit árult el Sabine kisasszony.
2014. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele semmi új, ébresztik de nem reagál. A hivatalos hireket tudod az f1-live oldalon is olvasni ott mindig csak olyan hireket írnak le aminek van alapja.

Ja és én lány vagyok :D (ezt a srácok kijelentés miatt írtam)

2014. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a hireket az f1 liveon, ott nem írnak le olyanokat aminek nincs alpja.
2014. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedves 79%-os hölgyemény, az f1-es oldalak közül pont az f1-live.hu-n írják azokat a híreket, amiknek nincs alapja :D . Ajánlom inkább a formula.hu-t vagy a motorsportal.hu-t.

Gary Hartstein, az F1 hivatalos főorvosa a blogjában azt írta, hogy fel kell készülni a legrosszabbra, egy ilyen kóma esetén 4 hónap már rengeteg idő, nagy az esélye, hogy nem fog tudni teljes életet élni.

Ennyit tudunk, mivel az orvosok, a család és a menedzsment nem sokat közölnek az állapotáról.

2014. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az F1 régi orvosa.

Nem biztos hogy látta Schumacher dolgait, lehet hogy csak általánoságban mondta.

De amúgy mindegy.

Az f1 live-ra visszatérve én bírom őket, nagyon jó a levezetökör és a gyors kör adásuk is. Sokat foglalkoznak az f1el nem csak írásban hanem adásokat is csinálnak, a dodzsem vendégei is szoktak lenni.

Nagyon ritkán a sportgeza.hu-n is szokott lenni rádiós adás a bukótér de ők inkább csak elbeszélgetnek mint amatőr.

Az f1inews.hu is jó oldal (szerintem)mert ott minden f1es oldal hírei megjelennek.

2014. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
F1-live az tényleg az egyik legrosszabb F1 -es oldal. Gyorsak, de nagyon sokszor kamuznak. Nem szabad bennük megbízni!!!
2014. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bocsánat, valóban a régebbi főorvosa :).

Persze, hogy általánosságban mondta, nem vesz részt Schumi kezelésében. Annyit mondott, hogy ez a 4 hónap már túl sok idő, ennyi idő alatt már fel kellett volna ébrednie. Ma viszont biztató hírek jöttek Sabine-től, reménykedjünk.

Az f1-live részt pedig a hírekre értettem, sok alaptalan pletykát kiraknak, amit a többi oldal nem szokott.

2014. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!