Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Alex Turner új...

Mit gondoltok Alex Turner új stílusáról? (Arctic Monkeys)

Figyelt kérdés

Hihetetlenül megváltozott a stílusa, szörnyen nagyképűnek tűnik minden megnyilvánulása. De gondolom más is észrevette ezt.

A kérdés csak az lenne, hogy szerintetek megjátssza-e ezt az egészet (mert vannak akik azt mondják,hogy ez irónia). Vagy pedig drogozik és azért lett ennyire belassult, (onnan gondolom, hogy Youtube-on sokszor olvasom interjúk alatt,hogy írják,hogy be van lőve stb. meg tényleg elég furcsa néhol) Vagy tényleg csak ennyire elszállt volna?


2014. ápr. 2. 18:33
 1/8 anonim válasza:
Nagyon fiatalon lett sztár így várható volt, hogy meg fog változni a stílusa, a zenéjével együtt. Egy kicsit biztos rá is játszik a szerepére, de ez a stílus illik az új albumukhoz. Hogy drogozik e elképzelhető, pld a When the sun goes down számot sokkal lassabban játssza, régen energikusabban játszották.
2014. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én arra tippelek, hogy eladták őket. Mikor megkezdődött az "átváltozásuk" reménykedtem, hogy ez múlandó lesz, sőt az elején kicsit még fel is dobott az újítás, viszont az utóbbi időben túl nagy hangsúlyt fektettek Alexre. Mintha a többiek bábuk lennének. Vagy Alex lett ilyen szörnyen beképzelt, vagy a menedzserek által akarják a mai tinédzser lányokat megvenni ezzel a macsó pop-os stílussal, vagy mind2.

A lényeg, hogy ez a "mindenkit lenézek, és csak én vagyok a király" dolog nekem nagyon nem fekszik.

Szomorú és csalódott vagyok, vissza szeretném kapni a hosszú borzos hajú ipséket, a pörgős számaikkal együtt.

Csak reménykedni tudok, hogy visszatérnek eredeti stílusukhoz.

16 voltam. és lány. mégis undorodom ettől a maszlagtól amit most csinálnak :( -------> https://www.youtube.com/watch?v=RvA3q0ZU-NQ

2014. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az új stílusukkal ismertem meg a zenekart, és először Alex miatt figyeltem fel rájuk. Ezáltal nem is zavar. Bár a régebbi számaikat és stílsukat is szeretem, a mostani az, ami miatt az egyik kedvenc bandám lettek. Megértem azokat is, akik már nem szeretik őket, de nekem tényleg bejön a mostani stílusuk. :) 15/L
2014. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bpetraaa válasza:
Nekem még nyáron volt szerencsém külföldön elmenni egy koncertjükre és V.I.P. szektorban láttuk őket meg mindenki odament jozzájuk és akkor is eléggé furcsa volt meg lassan beszélt és nem igazán tudott magáról szoval érted:DD és a régi stílusuk sokkal jobban is tetszett mert nem volt elszállva Alex sem és nem csak ő volt a középpontban.
2014. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szegény,nagyon aggódok érte. Mostmár teljesen máshogy látom. Szerintem gyógyszerfüggő lett, az interjúkban is mindig nagyon furcsa,remélem ez a szünet jót tesz most neki,és talál magának valakit,hogy azzal foglalkozhasson.
2015. jan. 11. 12:15
 6/8 anonim válasza:
Igen 2014 -es kérdesre 2017ben válaszolok.. Alexnek egyszerűen megőrülök a stílusáért.. mindenért ami ő.. a hangja minden.. neki ilyen a stílusa ..igen nagyképű( de van mire) de ez tipikus arctic monkeys dolog... flegma nagyképű stílusuk van.. ilyenek... sztem zseniális amit létrehoztak és máig csinálnak.. Alex ilyen..így kell szeretni.. hatalmas egyéniség és merem mondani hogy legenda... és Alex azért van ennyire rivaldafényben mert tezs róla meg is érdemli... hihetetlen hangja van... kész legenda.. jó tovább nem fogom Alex iránti imádatomat.. a szerekről csak annyit hogy lehet kitudja de épp eszű... imádom és kész.. túltoltam tudom... :D
2017. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
JA mégvalami nem tudhatjátok mi zajlik le neki a magánéletében miért ilyen... szerintem egy nagyszerű ember..
2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Láttam régebbi és újabb interjúkat is vele, szerintem Alex mindig is ilyen lassú volt kicsit :D Nekem ilyen tipikusan állandóan nyugodt, nagyon ráérek, be vagyok lassulva típusú hapsinak tűnik, de én bírom :D Remélem, hogy nem drogozik, de ezt sose tudjuk meg. Én eddig nem hallottam róla, hogy rajtakapták volna ilyenen vagy ilyesmi, és tényleg van ilyen, hogy valakinek csak egyszerűen ilyen lassú és nagyon laza a stílusa :D Amúgy csak nemrég figyeltem fel isten igazából rájuk, szerintem akkor volt még nagyon 'cuki' mikor elkezdték ezt az egészet, és úgy nézett ki, mint egy középsulis kisfiú :D Látom a kérdés 2014-es, ha jól tudom az volt kb az AM korszak...szerintem akkor voltak mindannyian a a legdögösebbek a bandában. (Azért Matt is elég jó csávó szerintem :D )

Sajnos még nem találkoztam velük személyesen, nem tudom, hogy valaha fogok e, de mindig csak azt hallom, hogy Alex nagyon kedves a rajongókkal, szán időt rájuk fotózkodni meg ilyenek, szóval nem hiszem, hogy nagyképű lenne. Ez a stílusa, ennyi :)

És szerintem is fantasztikus zenészek mind, sajnálom, hogy 6 album kellett ahhoz, hogy rájuk találjak (bár hozzá teszem, egy jó 10essel fiatalabb is vagyok náluk, szóval mikor befutottak még egészen más zenéket hallgattam :D)

Remélem egy nap tényleg a legnagyobbak között fogják emlegetni Alex-et, mert kivételes tehetség szerintem, zenélésben és szövegírásban is :)

(És sose felejtsük el a másik 3 fiatalembert, mert ők együtt az Arctic Monkeys és őket is imádjuk, mind nagyon aranyosak ♥)


21/L

2019. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!