Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg akik utálják Justin...

Tényleg akik utálják Justin Biebert azok féltékenyek rá? 21/F

Figyelt kérdés
Szerintem igen, főleg a fiúk. Hogy miért? Azért mert híres, sok pénze van, szép, és tehetséges.

2014. ápr. 3. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kérdező kihagytad, hogy a világ legszebb nője is az övé :)
2014. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egyrészt lány vagyok, másrészt nem vagyok rá féltékeny (se híres nem akarok lenni, se énekes, szépnek meg én is szép vagyok, és tehetséges is, csak nem a zenében, hanem másban - igen, tudom, hogy beképzelten hat, de le kellett írnom, hogy lásd, mindez hidegen hagy). Azért utálom, mert a tehetséges zenészek háttérbe szorulnak miatta, és aki fiatalabbként esetleg régebbi zenéket hallgat, azt kinevetik a hülye rajongói.
2014. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jé, tényleg, egy másik kérdésben esküdtél, hogy a Foo Fighters lenyeli reggelire a 1D-t. Féltékeny voltál.
2014. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igen a Foo Fightersre mert eelképeztő amit elértek, ők a világ egyik legjobb legnagyobb rockbandája. A 1d-re miért is? :D :D
2014. ápr. 9. 13:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a te analógiádból kiindulva ezt jelenti, ha valaki utál valakit. Bizonyítja ez a kérdés. De amúgy csak felhívtam a figyelmet a provokatív kamu kérdéseidre.
2014. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!