Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van rá valamennyi esély, hogy...

Van rá valamennyi esély, hogy írjak egy levelet vagy e-mailt Mario Casasnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném,a levélben szeretném neki leírni,hogy milyen remek ember és hogy szeretnék kérni tőle egy autogramot vagy képet.

Ez nagy dolog,nagy kérés,de most nem ez a lényeg :)



Szóval a pontos címét nyilván nem tudom,és azt sem hogy honnan tudnám megérdeklődni ezt. A facebook közösségi oldalon elég sok oldal van Mario Casas-nak,de azok csak ilyen rajongói oldalak vagy ilyesmik,de nincsen olyan facebook oldal,aminek a fiók felhasználója valóban Mario?

Mert a többi oldalnak nem hinném hogy ő lenne a felhasználója..előre is köszönöm! :)


2014. ápr. 12. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Elég sok sztárnak van autogrammos címe, de még ha onnan jönne is válaszlevél aláírássla, akkor sem biztos, hogy a sztár írta alá - sokaknak van erre emberük. Érdemes lenne angol nyelvű odlalakat flekeresned, hogy mi a véleményük a Te szátrodról aláírás terén, illetve ott fletenni a kérdésed. Ahogy én ktuakodtma, sajnos nem találtam autogrammos címet...

2014. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm de amúgy ő spanyol,akkor is angol oldal kell?
2014. ápr. 12. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam angolt, mert kevesebb esélyét éreztem annak, hogy tudsz spanoylul, mint az angolnak :D. H nem gond a spanyol, akkor persze.

De szeritnem az angol is haoslnóan jó lesz a nemzetköziség maitt.

2014. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,angolul tudok,spanyolul nem :/ :)

Értem én,de gondolod hogy Mario tud angolul? vagy ha sikerülne is írnom neki,egyáltalán nem biztos hogy ő válaszolna a levélre?

2014. ápr. 12. 18:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja és te nem tudod véletlenül,hogy hol/hogy/milyen néven találok a neten autogramos oldalakat sztárokról?

Mert ne haragudj,de én ehhez kicsit sem konyítok..

2014. ápr. 12. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt biztos tudnak segíteni: [link]


Sajnos nagyon os ksztáresetében nem foglalkoznak az autogrammal, és külön emberek dolgoznak rajtuk -akár hamisítanak is a sztár nevében.


E-bayen lehet venni autogrammot, de ha engem kérdezel egy fénykép egy aláírássla nem ér meg 65 eurót...

2014. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,néztem már e-bayon is,autogramot épp nem találtam! :/ és az tényleg elég drága,bár egy ilyen sosem olcsó. Hát,szerintem Mario nagyon törődik a rajongóival,láttam elég sok ilyen videóját és csodálatos miket nem csinál,ilyen egy normális sztár szerintem. :)

Bár azt nem tudom hogy ezt saját kezűleg írná e alá,meg hát ugye,akkor ha e-mailt küldök neki akkor gondolom ő is e-mailt fog visszaküldeni és az autogramja max gépen lenne,ha kinyomtatom az meg mégse olyan eredeti:D

2014. ápr. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!