Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Szerintetek nagyon gáz, hogy Szabó P szilveszterbe szerelmes vagyok, mert még csak 15 éves vagyok.20 év van közöttünk?

Figyelt kérdés
egyébként van családja?most milyen hosszú a haja?
2009. dec. 23. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként hány centi magas?(am nem azt kérdezem, hogy 20 év van-e közöttünk, hanem, hogy ez normális-e.
2009. dec. 23. 12:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit gáz mert ,hogy lehetnél bele szerelmes ha nem is ismered?Meg különben is szerintem nem helyes mint pasi de hát izlések és pofonok:D
2009. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akár az apád is lehetne!!!! nekem ez dúrva!
2009. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsilány.. Hogy lehetnél bele szerelmes? Te abba a fárfiba vagy szerelmes akit a színpadon látsz de azt sem tudod kiaz?! Nem értettem soha az ilyen kislányokat/kisfiúkat.. De nem szerelmes vagy belé, hanem rajnongsz érte. Tudni kéne mi az hogy szerelem meg rajongás.. Kettő nagyon külön áll egymástól. Maximum vonzódsz hozzá.

Egyábként igen, gáz.

2009. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A véleményemet nem fejtem ki (egy SzPSz-rajongó válaszol neked, megjegyzem mellékesen), mindössze a kérdéseidre válaszolok: felesége és két kislánya van. Felesége, Godó Gabi táncos az Operettszínházban, kislánya Panna Hanna és nevelt lánya Zsófi. Legutóbb 2 hete találkoztam Szilveszterrel egy varázslatos Rebecca után, és a haj-kérdésre a válasz pedig: levágatta a haját. :)
2010. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!