Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A ByTheWay-t a One Direction...

A ByTheWay-t a One Direction rajongók megcélozásából tartják fenn és ők a magyar OneDirection, mint ahogy régebben a No Thanx-et is a Tokio Hotel inspirálta?

Figyelt kérdés
Erős hasonlóságot vélek látni, kiváncsi vagyok a véleményekre.

2014. ápr. 26. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Így van.
2014. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Az én véleményem az,hogy lehet,hogy hasonlítanak,de csak a zenei stílus. A ByTheWay nem akarja utánozni a One Directiont, Ők mások. És azért szeretjük Őket,mert egyszerűen megmagyarázhatatlan amit csinálnak. Igen,Wayer vagyok,és nem is szégyellem. Ezért a válaszomért lehurroghattok,nem fog érdekelni,de szerintem a ByTheWay nem a magyar 1D... Ők a ByTheWay,és ha nem tűnt volna fel: Ők 4-en vannak... És teljesen mások... Örülnék,ha nem ócsárolnátok Őket,és hasonlítgatnátok,mert Ők nem hasonlíthatók senkihez :P
2014. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom, hány éves vagy előző válaszoló, de pont te vagy az a réteg, akik ezt benyalják...igen, pont így van, ahogy a kérdésben áll...miért nem a btw nyerte meg az xfaktort? sőt...miért is szavazták ki őket 1x, majd egész véletlenül rakták vissza őket? ez mind manipuláció...kell a felhajtás, és igen, az rtl és a média csakis azért lát bennük fantáziát, mert el lehet adni őket, mint a magyar 1D...direkt így vannak megcsinálva, generálva. az xfaktor is meghívás alapján működik...megkeresik a megfelelő alapanyagot, majd egy kicsit felturbózzák őket az igényeknek megfelelően...

mivel a 1D nem fog jönni soha ide, ezért egyértelmű, hogy szegény tinik telesírták már a párnájukat otthon, ezért kell egy pótlék, amire pont ugyanannyira lehet a nyálukat csorgatni...ennyiről szól a dolog itthon. 1D-ből zenekart csináltak a britek, itthon meg csak klónokat, akiket kinézet alapján el lehet adni, íratnak valakikkel 4-5 számot, amiből majd el lehet azt mondani, hogy ja, ők tényleg zenészek...de ti, wayerek úgyis csak azt fogjátok látni bennük, hogy jaj, milyen jól néznek ki.

2014. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem,képzeld,nem azt látjuk Bennük,hogy milyen jól néznek ki,hanem,hogy tehetségesek,és hogy mekkora szívük van... Arról meg nem Ők tehetnek,hogy ennyire szeretik Őket,és nem klónok. Ha azok lennének,akkor TELJESEN úgy néznének ki,mint az 1D,ami azért nem igaz.,sőt ha nem tűnt volna fel,a ByTheWay 4 tagú,nem 5... Nem a média alkotta Őket,hanem Ők maguk csinálták ezt a csapatot. Nem turbózott rajtuk senki,Ők maguk csinálták,és fejlesztenek önmagukon. Saját maguk írták a dalaikat,amiről még ha akarod,képet is linkelek,ahol egy szövegrészlet épp íródik... Vagy ha gondolod írj rá az egyik tagra fb-on,és kérdezd meg,hogy hogy áll az új daluk szövege :P Figyelj nagyon,mert most fog kijönni két héten belül az új Coverük,amit megint csak nem a média csinált ugyebár... És nem is a média segítségével jutottak idáig,ahol tartanak... Attól,hogy nem Ők nyerték meg, még mindig többre vitték és viszik,mint Dóra,akit nem akarok ócsárolni. Senkit nem akarok bántani,ez csak egy vélemény,én más szemszögből látom a dolgokat,és örülnék,ha te sem bántanád Őket. Attól,mert féltékeny vagy Rájuk,még nem kell bántani egyikőjüket sem! És nem,nem vagyok Directoioner. Nem a kor a fontos,mert a BTW ugyanúgy szeret minden rajongót :P Remélem befejezed az ócsárolásukat,és majd akkor vedd a szádra a nevüket,ha viszed legalább fele annyira,mint Ők! (: Köszönöm (:
2014. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

" És nem is a média segítségével jutottak idáig,ahol tartanak... "

X Faktorba jelentkeztek,szóval de...Utána lettek felkapottak,mert így ismerték meg őket+még a csapból is ők folytak,mert a "magyar 1D"...

Ja,és a legtöbb sztár a média segítségével lesz híres,de mindegy...

2014. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
De attól,mert a médiában jelentek meg,még nem az szervezi Nekik a koncerteket,stb... Aki meg azt hiszi Rájuk,hogy a "magyar 1D",az óriásit téved... a 1D foglalkozik ennyit a rajongóival? Így segíti a rajongóit,mint a BTW? Ennyi mindent megtesznek egy beteg rajongóért,mint a BTW? És te,aki Őket ócsárolod,gondolj bele... Képes lennél ennyi mindenen keresztül menni,és végig csinálni a megpróbáltatásokat,mint Ők? Önfeledten ölelnél meg egy dawn kóros kislányt? Ha erre igen a válaszod,akkor bánthatod Őket,de addig vedd le a szádról a nevüket... Köszönöm (:
2014. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
na, akkor ki szervezi nekik a koncerteket, és miből? :D az rtl-el szerződve vannak, szponzorálja őket anyagilag, cserébe menniük kell mindenhova, és játszani. a dalszöveget is úgy láttam, Molnár Tomi írja, a dalt meg Biga szerzi, szóval...én nem ócsároltam őket, de elég rálátásom van, nem csak mint hallgató, és csak pusztán információ, hogy ne abban a tudatban élj, hogy ők maguktól lettek sikeresek. helyettük viszont igen is van jópár önerőből induló előadó, ugyanis itthon a legkönnyebb a popszakmába betúrni magad, csak jó helyen kell nyalni. ők a könnyebbik utat választották, és eladták magukat az rtl-nek. az, hogy ezt nem reklámozzák természetes, hiszen ez nyílt titok, tehát elvileg ez nem publikus, mégis mindenki tudja, hogy megy ez.
2014. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a jótékonyság meg megint csak egy reklám...ez persze nem azt jelenti, hogy nem jó emberek, de bármelyik másik ember megtenné...és igen, én is egy olyan "család" tagja vagyok, akik kiállnak egymásért, tehát nem a btw az egyedüli, aki jófej a rajongókkal...gáz is lenne, ha nem így lenne...akkor nem lennének rajongóik, ezt ők is tudják.
2014. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom,Darling,hogy hol olvastad te az 5. válasznál,hogy ócsárolom őket...Túl naiv vagy,ha nem tudod elfogadni,hogy igen is médiateremtmények,miden sztár az,mert MTV sem azért adja naponta az xy előadó zenéjét,mert olyan nagyon tetszik nekik,hanem,mert fizettek nekik+erre kíváncsiak...És ezt fandomosként mondom,szóval nem utálkozóként,egyszerűen csak reálisan látom a dolgokat és .

És 1D éppenséggel sokat foglalkozik betegekkel,mert 1)szoktak adományozni 2)Red Nose Day is médián keresztül volt,oké,szóval nem csak önszántukból csinálták,de Zayn saját magától adományozott sok pénzt 3)Sok képet láthatsz,ha rákeresel,hogy ők is sok beteg rajongóval találkoztak,és nincs köztük 5 méter távolság,hanem ott vannak mellettük,és átölelik... 4)Twitteren sokszor szoktak írni,amikor egy olyan rajongójuk halt meg,akiről tudtak...Szóval te se dobáld úgy a szavakat,hogy nem tudsz mindenről,mert BTW véded,meg írod,hogy utálkozunk blablabla,de te is azt csinálod....

És még hozzátenném azt is,hogy 1D sokat foglalkozott a rajongóival,csak hála a médiának,már Twitterre is alig járnak fel...még az utcára se xd

2014. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
édesistenem... még mindig nem érted... a koncertekre elhívják Őket,és nem a média mondja meg,h "ide meg oda fogtok menni"... a dalszöveg meg duett,ezért írtak bele ők is,és nem csak a BTW... örülnék,ha nem vitáznál ezen velem,és inkább befejeznéd...Ha ez a véleményed,akkor inkább tartsd meg magadnak... és nem,nem adták el magukat,ha eladták volna,akkor a szakmában nem mondanák azt Nekik,hogy "ez jó volt" meg ilyenek... Tudod,mondtam már,hogy attól mert féltékeny vagy Rájuk,nem kell lehordanod Őket... -.-"
2014. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!