Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Norman Reedusról...

Mit gondoltok Norman Reedusról? Milyennek tartjátok mint színészt és mint embert?!

Figyelt kérdés
(Ja és csak szerintem i annyira jó pasi h már csak a puszta létezésével is törvényt sért?:D*.*)

2014. máj. 2. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó pasinak tartom, de mondjuk szerintem ehhez sokban hozzájárul a rosszfiús stílus. Bár eddig csak a The Walking Dead-ben láttam, ott nagyon bírom. Ja meg ugye szerepel Lady Gaga egyik klipjében.

De majd szeretném megnézni régebbi filmjeit is.

2014. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is imádom őt! :D A boondock saints és a dark harborban is nagyot alakított. Érdemes megnézni ezeket a filmeket is eredeti hanggal. Ezenkívül a személyisége az, ami engem nagyon megfogott.

Imádja a rajongóit, nem sajnálja rájuk az időt :)

2014. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ah,iszonyat jó bőr!

Amíg nagyon fiatal volt,akkor még kimondottan kisfiúsnak tartottam,nem volt annyira karakteres arca és megjelenése,mint most,idősebb korában. (Bár,megjegyzem,még így is bőven letagadhat 15-18 évet)

Komolyan mondom,a hajam is kitépem,ha meglátom valahol.Egy igazi férfi,majd szétrobban a tesztoszterontól,a tekintete pedig áhhh...lebilincselő.

Mint színészt is imádom,természetesen nekem is Daryl Dixonként a kedvencem,de nagyon szeretem a Testvérbosszú első részét és a Sötét öböl c. mozikat is.Norman a civil életében amúgy egy nagyon vagány pasi,állandóan jön-megy,lóg a cigi a szájából,és zárt helyeken is rajta van a napszemüveg. :-D Imádom a posztjait is Instán,akkora állat! :-)

2018. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!