Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamelának van ask. Fm-je? :/

Hódi Pamelának van ask. Fm-je? :/

Figyelt kérdés
Mert sokan ugy irnak ennek a személynek mintha Pamela lenne..de lehet ő az -de lehet nem is ő... [link]

2014. máj. 14. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
jajj, hagyd már...attól, hogy a hozzád hasonlóknak kb. élete sincs, és egész nap az ask.fm-en válaszolja a sablon kérdéseket, nem mindenki ilyen...főleg az ilyenek, mint ez...2 perc, és csinálok én is egy ilyen Hódi Pamelás profilt, oszt ki mondja meg, hogy nem az eredeti?
2014. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hogy ezt megkèrdeztem..komolyan nem èrdekel az hogy pont te mit mondasz..nincs èletem?..hagyuk már..-_- ugyan azt csinálod csak te a gyakorikèrdèseken válaszolgatsz a Pamelás kèrdèsekre...lehet te ilyen nyomatèkos Marichuy (vagy h kell irni ) kèrdèseket irsz ki xox
2014. máj. 15. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Meg se nyitottam, de már kapásból 20 érvet tudnék felhozni, hogy ez NEM a Pamela ask.fm-je!

PAMIT MEGTALÁLHATOD INSTÁN: [link]

FACEBOOKJA IS VAN DE 2 ÉVE TELJESEN PRIVÁT! SEMMILYEN MÁS KÖZÖSSÉGI OLDALON NEM TALÁLOD MEG!!!

2014. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te most azt hiszed beoltottál...:D nem, képzeld én inkább ismerősökkel vagyok...és nekik legalább nem az édes élet meg ilyen génhulladékokkal foglalkozó műsorok a téma...:D
2014. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!