Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Taylor Swift-ről?

Mit gondoltok Taylor Swift-ről?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó hangja van????

És melyik a kedvenc számotok tőle?????

Szerintetek mennyire szép 1-10-ig??


2010. jan. 2. 21:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
70%

Szerintem jó hangja van.

A kedvenc számaim tőle a Love Story,Hey Stephen.A 10-es listán 10 pontot adnék neki

2010. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem az én stílusom, szerintem nagyon puccos a csaj, mármint az az eskuvos klippje meg ilyen ruhái, meg a zenéi nem tetszenek, egyszeruen nem jon be, de szerintem a lány aranyos...
2010. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
27%
country énekesnek tartja magát de köze sincs hozzá....
2010. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Countryhoz tényleg nincs köze, a számai szerintem unalmasak, a hangja átlagos. Tud énekelni, de nem szeretem a számait.

De szerintem nem csúnya, sőt, úgyhogy mondjuk kap egy kilencest.

2010. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Taylor-t egy kedves aranyos hercegnőnek tartom olyan mint egy kis Barbie baba!! Nem az én stílusom =/

De azért jó hangja wan!:)

Kedvenc számom tőle a You Belong with me :)

És csak 8 pont!!

2010. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Még sosem hallottam róla:S

De milyen neve van már XD

Taylor SWIFT Xd Jóhogynem már SUZUKI SWIFT XDXDXDXD

2010. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem aranyos lány.Kicsit sajnálom az MTV VMA 2009-es Kanye West-es sztori miatt. És szerintem tökre nem volt igaza Kanye West-nek. Fiatal és tehetséges. És ha Beyonce kapja a díjat? Neki egy díjal töb lett volna és emelte volna az eddig is magas népszerűségét. Jól jött nek ez a díj. Az én kedvenc számom tőle a You belong with me. Szépség: 8
2010. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon szép hangja van. Nem vagyok óriási rajongója de szeretem. Kedvenc számom tőle a Love Story. És 10 pontot kap. És mellesleg szerintem sokkal szebb és tehetségesebb mint a többi "tinisztár".
2010. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
70%

Én szeretem, sok kedvenc számom van tőle, de talán az I'd lie (ezt azért, mert amiről szól, az annyira passzol most hozzám). (De még Love Story, Terdrops on my guitar, beautyful eyes) :)

És tényleg jó hangja van hasonlítsd össze élőben Miley Cyrussal például. (De én nem utálom Miley-t) Mert igazából élőben hallatszik, hogy kinek van jó hangja, meg kinek nem.

Bár tudok még jobbat. :)

2010. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

SZUPER hangja van.Kedvenc számok:Love Story,You Belong With Me,Picture to burn,Teardrops On My Guitar,Fearless.

És egy 10-est kap.

2010. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!