Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Tabáni Istvánr...

Mi a véleményed Tabáni Istvánról? Szerinted sztár lesz?

Figyelt kérdés
Eddig mindenki istenítette szinte, most meg egyre több rossz véleményt olvasok róla, hogy egy nyámnyila, még beszélni sem tud, és hogy semmire nem fogja vinni. Mostanában mindenki megszól, hogy mit lehet rajta szeretni. Pedig szerintem nem csak tökéletes hangja van, de vonzó férfi is.
2010. jan. 3. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne,ne,ne sztár legyen! Hanem egy tehetséges ember, akire büszkék az emberek.

Én nagyon-nagyon szeretem, mostmár ő a kedvenc énekesem Mo-n. :-)

2010. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek irigyek... Máris lebeszélik azt, aki valamit jobban tud.. Pedig nem irigykedni kellene, hanem csodálni a másikat és inkább segíteni neki.. De hát sajnos ilyen ez a mai világ.. Tabáni igenis tehetséges és még nagyon sokra viheti!
2010. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ISVÁN SOHA NEM LESZ "SZTÁR" !!!

Ezt mondhatom sajnosnak is, és szerencsére is! István nem lesz sztár sohasem, mert Ő nem az a fajta ember, aki mindent elmond magáról, akiről tudjuk, hogy milyen időközönként megy WC-re vagy éppen melyik pillanatban mire gondol.... Ő az a típus, aki a hangjával és a kezével akar megélni, de ez sajnos nálunk magyaroknál nem működik... ha nem tudsz róla mindent, ha nem mond magáról el mindent, akkor senkit nem fog már érdekelni, és hiába minden, lassan el fogják felejteni azok, akik érdekből vagy egyéb dologból szerették addig...

Én szeretném, ha minden vágya valóra válna és a világ legboldogabb embere lenne!! Sikerüljön minden, amibe belevág! =)

2010. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ő egy nagyon jó előadóművész és énekes. de nem sztár-alkat, nem botrányos, nincs megcsinált külseje. szerintem az lesz a sorsa, hogy most még 1-2 évig ismerjük, és aztán megint teremőr lesz. az embereknek nem kell az ilyenfajta igényes zene. szerintem is nagyon jó, szívből énekel, valamifajta színházban látnám viszont.
2010. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, amit csinál és kívánom, hogy sztár legyen, de szerintem, ahhoz kell egy kis talpraesettség, vagányság és temperamentum, ami neki sajnos nincs....

Annak örüklnék a legjobban, ha a Queen együttes meghallgatná Tabáni Queen számait....:) Én nagyon szeretem...Pontosabban kedvelem...

2010. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!