Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber miért hasonlítja...

Justin Bieber miért hasonlítja magát Michael Jacksonhoz?

Figyelt kérdés

Közel sem lehet őket összehasonlítani...Michel egy korszakot jelentett, egy élő legenda volt és ami a legfontosabb egy ritka jó szívű és szerény ember a hírnevétől elltekintve..Justin Bieber....ink. hagyjuk

És az bánt hogy a ketőtt összehasonlítják..pl. Justin Bieber olyan mint MJ ,,vagy hogy ő a következő...pedig biztos nem ...Karriert nézve, meg embert is nézve nagyon nagy külömbség és kultúra van a két ember között!!

Nem is értem!! És kérem hogy a JustinBieber rajongók ne írkáljanak ide hülyeségeket!

Itt egy kép hogy a Bieber hogy utánozza Michaelt :

[link]



2014. jún. 22. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy bekepzelt f**zfej, akibol a menedzserek csinaltak 'sztart', es azt hiszi mindent megengedhet maganak.
2014. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon a képen van, amit túlzásnak érzek. pl. hadd legyen hasonló napszemüvege. pressernek meg oylan szemüvege volt, mint John Lennonnak, mégsem mondom, hogy utánozza. Meg majma sem biztos, hogy azért volt, bár az elég fura mindkettőjüktől.


Amúgy tény, hogy nem is közelíti meg Michael Jacksont, és hogy az ilyen szintű utánzás gáz. De ha csak egy klipje lenne, ami hasonlít, vagy egy darab ruhája, vagy valami, azt még lehetne tisztelgésnek venni.

2014. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem értem minek foglalkoznak az emberek egy ilyen kis tetüvel? Aki rajong érte az rajongjon a többiek meg szarják le és akkor majd nem lesz ekkora neve. Hihetetlen ahogy puhítják a társadalmat, fognak egy senkit, egy ostoba kis ladyboy -t aztán egy egész világ foglalkozik vele, ki ezért ki azért... Nevetséges.
2014. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem hasonlítják Michael Jacksonhoz.

Csak annyiban, hogy Michael volt a legjobb előadóművész és most Bieber is nagyon nagy előadónak számít és egyre több és több rajongója lesz és elég sokan követik a pályafutását.

https://www.youtube.com/watch?v=I2uWOGqORe0

Bieber meg csak azért utánozza MJ-t mint pl. tánckoreográfiában, öltözködésben mert a kedvenc előadója MJ. Általában mindenkivel ez szokott lenni, hogy a kedvencét próbálja majmolni, próbálja azt csinálni amit ő stb.

Teljesen véletlenül, mert nem vagyok Justin rajongó, láttam egy interjút és megkérdezték, hogy ki a kedvenc előadója és azt válaszolta: A kedvenc előadón, mérföldekkel, Michael Jackson.Meg volt még egy olyan interjú amiben megkérdezték hogy ki a példaképe és ezt válaszolta: Az én példaképem, Michael Jackson, messze a legnagyobb előadóművész. Azenéjében rengeteg szenvedély és érzelem van, és úgy érzem én is ezt a szenvedélyt és átélést szeretném a zenémben. Úgy ahogyan ő csinálta.

Egyébként szerintem Justin Bieber is nagyon jó zenész és előadó, de Michael Jacksonhoz nem hasonlítható az tény és való.

2014. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen egyetértek, kedves kérdező.

Talán azért csinálja, hogy MJ nagy rajongótáborát magához csábítsa... bár ezzel szerintem pont az ellenkezőjét éri csak el...

2014. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én imádom mindkettőt, az baj?
2014. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nembaj senki nem tiltottam meg:)...

Nincs is benne a kérdésbe:DD

..Szeretheted mindkettőt..de attól ég és föld a kettő :D

2014. jún. 26. 22:51
 8/9 angyalgaborka válasza:

Én ezt egyszerűbben látom!

Bár lehet én vagyok naív deee...TALÁN SZERETI???

Miért ne tehetné?Hisz ismerte és támogatta őt Michael!!

2015. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hé, hé, hé, hé!

Miért írtok J.B.-ről rosszakat?

Ne értsetek félre, MJ. legnagyobb rajongója vagyok, JB.-t nem kedvelem és tisztában vagyok vele, hogy soha nem fogja MJ.-t felérni (senki sem).

De nem értem miért bántjátok. Ő a példaképe! Inkább örüljetek, hogy valaki szeretne olyan lenni, mint MJ. !

Az már másik kérdés, hogy sikerül-e, mert MJ-nek a magánéletét és a segítőkészségét sem lehet utánozni...

De ne bántsátok! Titeket sem ítél el senki, mert szeretnétek hasonlítani a példaképetekre!

2016. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!